AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatında Görev Dağılımı

- AK PARTİ BANDIRMA İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ VE  TEŞKİLAT BİRİM BAŞKANLARI BELİRLENDİ

3 Ekim 2020 tarihinde yapılan kongre ile göreve seçilen Ak Parti Bandırma İlçe teşkilatında görev dağılımı gerçekleşti.Yaşanan pandemi neticesinde çalışmalarına gerekli önlemleri alarak devam eden Bandırma İlçe Teşkilatında yapılan toplantıların ardından İlçe Başkanı Mehmet Doğan tarafından birim başkanlıkları belirlendi.

Mehmet Doğan konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; "Pandemi nedeniyle çalışmalarımızı gerekli önlemleri alarak titizlikle devam ediyoruz. Toplantılarımızı Online olarak gerçekleştiriyoruz. Yönetim kurulumuz ile yaptığımız istişareler sonucunda Birim Başkanlıklarımızı belirledik, Belirlediğimiz Birim Başkanlıklarımız şu şekilde, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı : Yılmaz Özdemir, Teşkilat Başkanı : Yücel Başaran, Seçim İşleri Başkanı : Cumhur Geçici, Tanıtım Medya Başkanı : Barış Bilici, Sosyal Politikalar Başkanı : Metin Şener, Yerel Yönetimler Başkanı : Tunç Ali Özdemir, Ekonomi İşler Başkanı : Göksel Karlahan, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı : Kayhan İpek, Mali ve İdari İşler Başkanı : Abdullah Arvas, Genel Sekreter : Elif Yüzbaşı olmuştur.
Yeni yönetim ve yürütme kurulumuz Bandırmamıza hayırlı olsun inşallah hep birlikte çalışarak önce Şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı ve yararlı işler gerçekleştirebiliriz." dedi

21-11-2020