Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan'dan Bayram Mesajı

Sevgili Bandırmalı hemşerilerim,
Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum.
Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. 
Bayramın sizlerle birlikte tüm İslam Alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.
Türk Milleti, iyi günde de, kötü günde de birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başarmıştır.
Nitekim son yıllarda karşılaştığımız her saldırıyı, her darbe girişimini, her tuzağı bu sayede bertaraf ettik.
Hamdolsun, bugün de milletimiz aynı erdemli tavrı gösteriyor. Kurban Bayramımızın hemen ardından 948’nci yıldönümünü idrak edeceğimiz Malazgirt Zaferimizden bu yana, nice badirelere göğüs germiş bir milletiz.
Önümüzdeki hafta 97. yıldönümüne ulaşacağımız 30 Ağustos Zaferi de, vatanımıza sahip çıkma irademizin bir göstergesidir.
15 Temmuz’da,geçmişten geleceğe kurduğumuz köprüyü ve coğrafyamızdaki bin yıllık varlığımızı canımız pahasına koruma kararlılığımızı bir kez daha gösterdik.
Kurban Bayramı süresi içerisinde Araçlarıyla yollara çıkan tüm kardeşlerimden dikkatli olmalarını, hız sınırlarına riayet etmelerini, emniyet kemerlerini takmalarını, uykusuz direksiyon başına geçmemelerini; velhasıl trafik kurallarına harfiyen uymalarını rica ediyorum. Bayram sevincimizi matem havasına büründürmemek için, lütfen hepimiz üzerimize düşenleri yapalım.
Kurban Bayramının gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk, ülkemize aydınlık getirmesi dileğiyle, bir kez daha sizlere sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.
Kalın sağlıcakla.

Mehmet DOĞAN
AK Parti Bandırma
İlçe Başkanı