Ak parti seçim startını verdi‏

 

    1 Kasım seçimleri için 8 Ak Parti adayı Bandırma, Gönen, Manyas, Erdek den başlayarak seçim startını verdi. Gittikleri her ilçede, ilçe teşkilatları ve çok sayıda partili tarafından karşılanan adaylarımız esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bol bol sohbet etti. büyük bir coşku ve kalabalık ile karşılanan adaylarımız 1 Kasım seçimlerinin inşallah büyük bir zaferle sonuçlanacağını söyledi.

    Ak Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Sayın Ali AYDINLIOĞLU yaptığı açıklamada;” Başbakanımızın açıklamış olduğu Seçim Beyannamesi ile toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz özellikle ekonomik vaatlerimiz ile Gençlerimizin, Emeklilerimizin, Asgari Ücretle çalışan vatandaşlarımızın, Taşeron olarak çalışan işçimizin, çiftçilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamaktayız. Ak Parti her zaman güvenin ve istikrarın adresi olmuştur ve 1 Kasım seçimleri ile daha da güçlenerek halktan aldığı destekle gelişmeye ve büyümeye devam edecektir. 

Bugün tüm vekil adaylarımızla birlikte Bandırma, Manyas, Gönen ve Erdek ilçelerimizden çalışmalarımıza başladık. Tüm vekil adaylarımız ile bütün ilçelerimizi bu hafta dolaşarak vatandaşlarımız ile bir araya geleceğiz, sonrasında da bölgelere ayrılarak çalışmalarımıza devam edeceğiz bu süreçte her zaman yanımızda olan teşkilatlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.