Aksakal Hayır Etkinliğinde CHP Ağırlığı

Geleneksel Bahar -Hıdrellez- şenliklerinin son yıllarda mahalle - köy hayırlarına dönüştürülmesinden sonra  Aksakal Mahalle Muhtarlığının her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle hayrının 24’üncüsünde CHP ağırlığı gözlerden kaçmadı. 

 Bandırma İlçe Müftülüğü din görevlilerince mevlit okutulup toplu dua edilen "Hayır" etkinliğinde  konuklara tas kebabı, pilav, ayran ve höşmerim tatlısı ikram edildi.
 AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın, Mehmet Tüm, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal, İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert,ve çok sayıda Belediye meclisüyesi ve siviltoplum örgütü başkan ve üyeleri katıldı.
 Aksakal Mahalle Muhtarı Metin Atıcı hayır etkinliğinde yaptığı konuşmada  "Birlik beraberlik ve dayanışma duygusunun gelişmesine önemli katkılar sağlayan Mahalle etkinliğinin  tüm mahalleli vatandaşların imkanları doğrultusunda ortak katılımıyla  imece yöntemiyle yapıldığını söyledi ve tüm katılımcılara teşekkür etti".

BANDIRMA GERÇEK--SERHAT OZAR