Alp Bostancı: "Esnaflarımızın Taleplerine Mutlaka Çözüm Getireceğiz"

Bandırma'da yerel seçimin güçlü adaylarından biri olan Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı seçim çalışmalarını yoğun olarak sürdürüryor.

2 Dönemdir CHP yönetiminde bulunan Bandırma Belediyesi yönetimini  yeniden kazanmak için yoğun çaba gösteren Alp Bostancı'nın çalışmaları dikkat çekiyor. Bandırma'nın kırsal mahalleleri (köyler)başta olmak üzere Bandırma'da ziyaret edilmedik tek bir yer, kucaklaşılmayan tek bir kişi , bile bırakmayacağını dile getiren Alp Bostancı seçimin kazananı biz olacağız dedi.

Alp Bostancı Edincik Mahallesini ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgi ve sempatisiyle karşılanırken  gördüğü yakın ilgiden dolayı memnuniyetini ifade eden Bostancı sosyal medya paylaşımında "Edincik Mahallemizde Cuma Pazarında esnafımız ile birlikteydik. AK Parti'yi hiçbir koşulda yalnız bırakmayan vefalı Edincikli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Biz birlikte daha güçlüyüz. Esnaflarımızın taleplerini dinliyor, çözümü için projelerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. " ifadesini kullandı.

BANDIRMA GERÇEK -01-03- 2019 - HAYRETTİN İLDAM HABERİ