Atilla Atakay'dan Olağanüstü Kurultay'a Destek

Balıkesir CHP'den Kurultaya Destek İmzaları Giderek Artıyor. Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay'ın kongre delegesi olarak "Değişim Ve Umut Kurultayı"' adı verilen olağanüstü kurultay talebine  imza vererek destek veren gruba katıldığı öğrenildi.
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı,ise  CHP’de olağanüstü kurultay yapılmasını isteyen gruba dahil olacaklarını belirtirken, CHP’de bir değişimin zorunlu olduğu ancak bu değişimin kişi ve kadrolarla sınırlı kalmaması gerektiğini ifade etti.

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan açıklamasında Olağanüstü kurultay çağrısı yapıldıktan sonra ilçe başkanlarımız, il yönetim kurulumuz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, milletvekili aday adaylarımız, önceki dönem il başkanlarımız, partimizin kanaat önderleri ve partililerimiz ile görüşerek onların yorumlarını aldık. İlimizde oluşan görüşler doğrultusunda kurultay süreciyle ilgili olarak kesin bir ortak karar alınmamıştır. Sonuç olarak kurultay delegelerimizin de alınan bu görüşler sonucunda, süreç hakkında özgür iradeleri ile en doğru kararı vereceklerine inancımız tamdır." 

BANDIRMA GERÇEK