HAFTALIK PROGRAM 02-11 ŞUBAT 2018
03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ
16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD KARŞIYAKA TVF 1.LİG ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL KONGRESİ KURTDERELİ S.S
04 ŞUBAT 2018 PAZAR
10:00 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ TAEKWONDO İL SEÇMESİ ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.S
16:00 BANDIRMA KIRMIZI İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ TBF 1.LİG KARA ALİ ACAR S.S
05 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ
18:00 MHAL KORAY YARIŞ BALIKESİR DSİ U22 BASKETBOL ERKEKLER KURTDERELİ S.S
19:30 POYRAZSPOR EDREMİT BLD GÜRESPOR U22 BASKETBOL ERKEKLER KURTDERELİ S.S
19:30 BANDIRMA BASKETBOL GAZİOSMANPAŞA MAH. U22 BASKETBOL ERKEKLER ERDEK S.S
06 ŞUBAT 2018 SALI
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD MHAL KORAY YARIŞ U 18 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
20:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR BURHANİYE S.S U 18 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
07 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA
16:00 BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD TVF 1.LİG ERKEKLER BİGADİÇ S.S
08 ŞUBAT CUMA 2018 PERŞEMBE
18:00 BALIKESİR DSİ POYRAZSPOR U 22 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 GAZİOSMANPAŞA MAH. MHAL KORAY YARIŞ U 22 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
2017-2018 FUTBOL SEZONU 23.HAFTA PROGRAMI
02 ŞUBAT 2018 CUMA
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 PLAY-OFF MÜS. AHP 1 NO
15:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR BANDIRMASPOR U14 PLAY-OFF MÜS. AHP 2 NO
03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ
13:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BALYABLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR BALIKESİR KARTALSPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 5 EYLÜLSPOR G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 BİGADİÇ BLD.SPOR G.O.PAŞASPOR U15 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR KEPSUTBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR SAKARYASPOR U16 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 TAYFUNSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
04 ŞUBAT 2018 PAZAR
14:00 BALYA BLD.SPOR MODAFEN SPOR BAL LİGİ BALYA
14:00 YAKUPKÖYSPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 NERGİZSPOR KARESİBEYİVİCDANİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 ETİBORSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
12:00 AKÇAYSARIKIZSPOR YENİKIZILKEÇİLİSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÖR.EĞİTİM GELİŞİM HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 2008 YENİMAHSPOR GÖMEÇBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
12:00 SAKARYASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 BARBAROSSEFASPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 ERDEKSPOR YENİSANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. ERDEK
13:00 GÖNENBLD.SPOR C.M BURHANİYESPOR SL FUTBOL MÜS. GÖNEN
11:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 TAYFUNSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:30 GÖNEN KARŞIYAKASPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 SARIKÖYSPOR ERDEK DÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
"OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
( 05-11 ŞUBAT 2018)"
SAAT TAKIMLAR KATEGORİ SALON
05 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ
10:00 GENERAL KEMAL O.O. HASAN ATLI O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
11:00 PLEVNE O.O. YAMAN EGELİ O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
12:00 BALIKESİR İ.H.O. BURHANİYE NADİR TOLUN O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
13:00 BİGADİÇ ATATÜRK O.O. GÖMEÇ Ş.M.GÜVENÇ ALDEMİR O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
10:00 AYVALIK 15 EYLÜL O.O EDREMİT M.A.ERSOY O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.
11:00 Z.PAŞA O.O. SUSURLUK MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.
12:00 ŞAMLI ŞEH.MUS.ADIŞEN O.O. BURHANİYE H.M.MÜDÜROĞLU O.O VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.
13:00 BURHANİYE BAHÇELİEVLER O.O SUSURLUK İHO VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.
10:00 KARAHALLILAR ORTAOKULU A.TAYYAR CAFER N.OĞUZ O.O HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
11:00 FATİH ORTAOKULU DURSUNBEY 125. YIL YİBO HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
12:00 ŞEHİT KARABIYIK O.O BANDIRMA DURSUNBEY 125.YIL YİBO HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
13:00 KARESİ O.O KARAHALLILAR O.O HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
14:00 PLEVNE O.O A.TAYYAR C.N.OĞUZ O.O HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
10:00 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU EDREMİT ORTAOKULU HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
06 ŞUBAT 2018 SALI
09:30 OKULLAR ARASI YÜZME GENÇLER(KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR KOMPLEKSİ
10:00 KARAHALLILAR O.O EDREMİT AVCILAR O.O FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
11:00 YAĞCILAR YİBO CUMHURİYET O.O FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
12:00 IŞIKLAR O.O ÇAĞIŞ O.O FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
13:00 HAVRAN ŞEHİT EYÜP KARATAŞ O.O M.AZMAN ÇAVUŞ O.O FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
10:00 AYVALIK 15 EYLÜL O.O SUSURLUK MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.
11:00 EDREMİT M.A.ERSOY O.O Z.PAŞA O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.
10:00 KEMAL PİRECİ A.L G.M. BOLLUK A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEK A KURTDERELİ S.S.
11:30 EDREMİT ÖZEL UĞUR L. H.ÇAVUŞ M.T.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEK A KURTDERELİ S.S.
13:00 G.M. BOLLUK A.L. BURHANİYE A.L. BASKETBOL GENÇKIZ A KURTDERELİ S.S.
11:00 BİGADİÇ 4 EYLÜL O.O FATİH ORTAOKULU HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
12:00 MARMARA MERKEZ ORTAOKULU KARAHALLILAR ORTAOKULU HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
10:00 FATİH O.O PLEVNE O.O HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
13:00 MARMARA MERKEZ O.O KARESİ O.O HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
10:00 AYV.ÖZEL BAHÇESEHİR OO ALÇEV OO BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:30 EDREMİT 75 YIL OO AYV.M.AKİF ERSOY OO BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
10:00 AKÇAY ŞEHİT HALİL KANTARCI ORTAOKULU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
07 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLAR ARASI YÜZME GENÇLER(KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR KOMPLEKSİ
10:00 ÖZEL İZ ORTAOKULU ÖZEL İSABET ORTAOKULU BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 ÖZEL DOĞA O.O ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 OVAKÖY ORTAOKULU YARIŞ ORTAOKULU BASKETBOL KÜÇÜ KKIZLAR KURTDERELİ S.S.
11:00 DURSUNBEY 125. YIL YİBO BİGADİÇ 4 EYLÜL O.O HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
12:00 A.TAYYAR CAFER N.OĞUZ O.O MARMARA MERKEZ ORTAOKULU HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
10:00 A.TAYYAR C.N.OĞUZ O.O FATİH O.O HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
13:00 KARAHALLILAR O.O MARMARA MERKEZ O.O HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
14:00 DURSUNBEY 125.YIL YİBO YARIŞ O.O HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
14:30 K.ENVER AKOĞLU O.O HASAN ATLI O.O-BANDIRMA BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞMG S.S.
10:00 EDREMİT ORTAOKULU AKÇAY ŞEHİT HALİL KANTARCI ORTAOKULU HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
08 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE
10:00 OKULLAR ARASI ATLETİZM GENÇLER A-B(KIZ ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İ.AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
10:00 A1 B2 BASKETBOL GENÇ ERKEK A KURTDERELİ S.S.
11:30 A2 B1 BASKETBOL GENÇ ERKEK A KURTDERELİ S.S.
13:00 A1 ED. ABİDİN PAK PAKMAYA A.L BASKETBOL GENÇKIZ A KURTDERELİ S.S.
14:30 EDREMİT A.L A2 BASKETBOL GENÇKIZ A KURTDERELİ S.S.
09 ŞUBAT 2018 CUMA
10:00 OKULLAR ARASI ATLETİZM GENÇLER A-B(KIZ ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İ.AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
10:00 N.FAZIL KISAKÜREK O.O M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 VECİHİBEY O.O YARIŞ ORTAOKULU BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 OVAKÖY ORTAOKULU HASAN ATLI O.O-BANDIRMA BASKETBOL KÜÇÜ KKIZLAR KURTDERELİ S.S.
14:30 K.ENVER AKOĞLU O.O YARIŞ ORTAOKULU BASKETBOL KÜÇÜ KKIZLAR KURTDERELİ S.S.
10:00 C GRUBU 1. B GRUBU 2. HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
11:00 B GRUBU 1. A GRUBU 2. HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
12:00 A GRUBU 1. C GRUBU 2. HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L S.S.
13:00 A GRUBU 1. C GRUBU 2. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
14:00 B GRUBU 1. A GRUBU 2. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
15:00 C GRUBU 1. B GRUBU 2. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L S.S.
11:00 EDREMİT MEVLANA OO EDR.75 YIL OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:45 EDREMİT ALÇEV OO EDR.MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:30 EDR.KARDEŞ CAVUŞOĞLU OO HAVRAN SEKİZEYLÜL OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:15 EDR. ÖZEL UĞUR OO EDR.ŞEHİT KADİR ALTINÖZ OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:00 AYVALIK NURİ ZARPLI OO AYVALIK SAKARYA OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
13:45 AYV.ALİÇETİNKAYA OO AYV.MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
11:00 FATİH OO-BANDIRMA K.ENVER AKOĞLU OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:45 YAMAN EGELİ OO Ş.SÜLEYMANBEY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:30 Ş.BEDİR KARABIYIK OO Ö.BAHÇEŞEHİR OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:00 6 EYLÜL OO ATATÜRK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:45 MEHMET AKİF ERSOY OO Ö.IŞIL İPEK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
12:30 MANYAS ATATÜRK OO SARIKÖY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
13:15 M.AHMET GENÇ OO MANYAS İHOO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:00 AYVALIK MECİT ATAKLI OO AYVALIK MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER ALİBEY SAHASI
12:00 AYVALIK 15 EYLÜL OO AYVALIK ALİ CETİNKAYA OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER ALİBEY SAHASI
08-11 ŞUBAT 2018
09:30 OKULLAR ARASI VOLEYBOL GENÇLER A(KIZ-ERKEK) GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM