HAFTALIK PROGRAM (08-14 ARALIK 2018) | ||||
SAAT | TAKIMLAR | KATEGORİSİ | MÜSABAKA YERİ | |
08 ARALIK 2018 CUMARTESİ | ||||
16.00 | KARESİ SPOR | DÜZCE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ | TBL 1. LİG | KURTDERELİ SS |
14:00 | BİGADİÇ BLD. | ALANYA BLD. | TVF 1.LİG ERKEKLER | BIGADIÇ |
14:00 | KEPSUT BLD.SPOR | BLK.MENTEŞSPOR | U15 FUTBOL MÜS. | KEPSUT |
09 ARALIK 2018 PAZAR | ||||
13:00 | BANVİT | BAHÇEŞEHİR KOLEJİ | BASKETBOL GENÇLER LİGİ | KARA ALİ ACAR S.S |
10 ARALIK PAZARTESİ 2018 | ||||
18.30 | BURHANİYE BELEDİYE | BALIKESİR BASKET AKD | U18 KIZ BASKETBOL | BURHANİYE SS |
20:00 | BURHANİYE BELEDİYE | BALIKESİR DSİ | U18 ERKEKLER BASKETBOL | BURHANİYE SS |
18.30 | EDREMİT BLD. GÜRESPOR | BANDIRMA BASKETBOL | U18 KIZ BASKETBOL | EDREMİT SS |
20:00 | EDREMİT BLD. GÜRESPOR | BALIKESİR BASKET | U18 ERKEKLER BASKETBOL | EDREMİT SS |
20:00 | AYVALIK AKADEMİ GSK | KARESİ GENÇLİK (B) | U14 ERKEKLER BASKETBOL | AYVALIK SS |
18:00 | TUĞRA BASKETBOL AKD | KÖRFEZ EĞİTİM ve GELİŞİM | U14 ERKEKLER BASKETBOL | ERDEK SS |
18:00 | BANDIRMA KIRMIZI | EDREMİT EGE DENİZ SP. KL. | U14 ERKEKLER BASKETBOL | KARA ALİ ACAR S.S |
18:00 | BALIKESİR BASKETBOL AKADEMİ | BANVİT BASKETBOL | U14 ERKEKLER BASKETBOL | KURTDERELİ S.S |
19.30 | KARESİ GENÇLİK (A) | BALIKESİR BASKET | U14 ERKEKLER BASKETBOL | KURTDERELİ S.S |
12 ARALIK ÇARŞAMBA 2018 | ||||
20:00 | BURHANİYE BELEDİYE (B) | BURHANİYE BELEDİYE (A) | U14 KIZLAR BASKETBOL | BURHANİYE SS |
13 ARALIK 2018 PERŞEMBE | ||||
20:00 | AYVALIK AKADEMİ GSK | BANDIRMA KIRMIZI | U14 ERKEKLER BASKETBOL | AYVALIK SS |
18:00 | KÖRFEZ EĞİTİM ve GELİŞİM | BANVİT | U14 ERKEKLER BASKETBOL | BURHANİYE SS |
14 ARALIK 2018 CUMA | ||||
17:00 | MENTEŞ SPOR KULÜBÜ | DSİ.S.K (B) | MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL | KURTDERELİ SS |
18:00 | BANDIRMA BASKETBOL | EDREMİT BLD. GÜRESPOR | U14 KIZLAR BASKETBOL | BANDIRMA S.S |
ASKF HAFTALIK PROGRAM | ||||
08 ARALIK 2018 CUMARTESİ | ||||
12:00 | G.O.PAŞASPOR | B.B.Ş.BELEDİYESPOR | U19 FUTBOL MÜS. | AHP 1 NO |
14:00 | DEMİRSPOR | B.B.Ş.BELEDİYESPOR | U17 FUTBOL MÜS. | AHP 1 NO |
12:00 | BALIKESİR MENTEŞSPOR | G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR | U17 FUTBOL MÜS. | AHP 2 NO |
14:00 | G.O.PAŞASPOR | YENİSANAYİSPOR | U17 FUTBOL MÜS. | AHP 2 NO |
13:00 | KEPSUTBLD.SPOR | BALIKESİR MENTEŞSPOR | U15 FUTBOL MÜS. | KEPSUT |
15:00 | 1966 EDREMİTSPOR | 2008 YENİMAH.SPOR | U17 FUTBOL MÜS. | EDREMİT SENT |
14:30 | BURHANİYEBLD.SPOR | GÖMEÇBLD.SPOR | U19 FUTBOL MÜS. | BURHANİYE |
11:00 | GÖMEÇBLD.SPOR | 1966 EDREMİTSPOR | U15 FUTBOL MÜS. | GÖMEÇ |
12:00 | BARBAROSSEFASPOR | ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR | U15 FUTBOL MÜS. | AYVALIK |
14:00 | AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR | ADASPOR | U17 FUTBOL MÜS. | AYVALIK |
10:30 | KÜÇÜKKÖYSPOR | 2008 YENİMAH.SPOR | U15 FUTBOL MÜS. | KÜÇÜKKÖY |
13:00 | KÜÇÜKKÖYSPOR | HAVRANFATİHBLD.SPOR | U17 FUTBOL MÜS. | KÜÇÜKKÖY |
12:00 | ETİSPOR | 17 EYLÜL GSK | U17 FUTBOL MÜS. | SANAYİ |
14:00 | ETİSPOR | SANAYİSPOR | U19 FUTBOL MÜS. | SANAYİ |
14:00 | ERDEKSPOR | TAYFUNSPOR | U17 FUTBOL MÜS. | ERDEK |
14:00 | GÖNENBLD.SPOR | BANDIRMASPOR BALTOK | U19 FUTBOL MÜS. | GÖNEN SENT |
13:00 | KEPSUT BLD.SPOR | BLK.MENTEŞSPOR | U15 FUTBOL MÜS. | KEPSUT |
09 ARALIK 2018 PAZAR | ||||
13:30 | BANDIRMASPOR BALTOK | TUZLASPOR A.Ş | TFF 2.LİG | BANDIRMA |
14:00 | AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR | ÖDEMİŞSPOR | S.TOTO BAL LİGİ | AYVALIK |
10:00 | AYŞEBACIFATİHSPOR | KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | AHP 1 NO |
12:00 | YAKUPKÖYSPOR | ETİBORSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | AHP 1 NO |
14:00 | YENİSANAYİSPOR | SAKARYASPOR | SÜPER LİG FUTBOL MÜS. | AHP 1 NO |
12:00 | BALIKESİRSPOR BALTOK | MEDİPOL BAŞAKŞEHİRSPOR | U16 AKADEMİ | AHP 2 NO |
14:00 | U.GRUP ÇAYIRHİSARSPOR | NERGİZSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | AHP 2 NO |
12:00 | CEYLANSPOR | İVRİNDİBLD.SPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | AHP 4 NO |
14:00 | YENİKAVAKSPOR | ŞABANLARSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | AHP 4 NO |
14:00 | HALALCASPOR | G.O.PAŞASPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | HALALCA |
14:00 | MAHMUDİYESPOR | SAVAŞTEPEBLD.SPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | MAHMUDİYE |
14:00 | KEPSUTBLD.SPOR | TATLIPINARSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | KEPSUT |
14:00 | SUSURLUKSPOR | HOTAŞLARBİRLİKSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | SUSURLUK |
14:00 | SINDIRGI BLD.SPOR | DURSUNBEYBLD.SPOR | S.LİG FUTBOL MÜS. | SINDIRGI |
12:00 | HAVRAN FATİH BLD.SPOR | AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR | U19 FUTBOL MÜS. | EDREMİT SENT |
14:00 | HAVRAN FATİH BLD.SPOR | BİGADİÇBLD.SPOR | SÜPER LİG FUTBOL MÜS. | EDREMİT SENT |
14:00 | 2008 YENİMAH.SPOR | KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | ALİBEY |
14:00 | KÜÇÜKKÖYSPOR | REŞADİYESPOR | SÜPER LİG FUTBOL MÜS. | KÜÇÜKKÖY |
14:00 | , | BALYABLD.SPOR | SÜPER LİG FUTBOL MÜS. | ALTINOVA |
12:00 | PAŞAÇİFTLİKSPOR | TUZAKÇISPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | SANAYİ |
14:00 | ETİSPOR | ERDEKSPOR | SÜPER LİG FUTBOL MÜS. | SANAYİ |
14:00 | MARMARAADALARBLD.SPOR | HASANBEYSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | AVŞA |
14:00 | GÖNENBLD.SPOR | BARBAROSSEFASPOR | SÜPER LİG FUTBOL MÜS. | GÖNEN ÇİM |
12:00 | TAYFUNSPOR | SANAYİSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | GÖNEN SENT |
14:00 | GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR | MANYASBLD.SPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | GÖNEN SENT |
14:00 | SARIKÖYSPOR | 600 EVLERSPOR | 1.KÜME FUTBOL MÜS. | SARIKÖY |
11 ARALIK 2018 SALI | ||||
11:00 | BALIKESİRSPOR BALTOK | GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL | U17 AKADEMİ | AHP 2 NO |
13:00 | BALIKESİRSPOR BALTOK | GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL | U19 AKADEMİ | AHP 2 NO |
12 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA | ||||
14:00 | 1966 EDREMİTSPOR | BARBAROSSEFASPOR | U15 FUTBOL MÜS. | EDREMİT SENT |
12:00 | ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR | KÜÇÜKKÖYSPOR | U15 FUTBOL MÜS. | ALİBEY |
OKULSPOR MÜSABAKALARI | ||||
SAAT | TAKIMLAR | KATEGORİSİ | MÜSABAKA YERİ | |
10 ARALIK 2018 PAZARTESİ | ||||
10:00 | 1. MAÇ GALİBİ | 5.MAÇ GALİBİ | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. |
11:30 | 7.MAÇ GALİBİ | 3.MAÇ GALİBİ | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. |
13:00 | 6.MAÇ GALİBİ | 2.MAÇ GALİBİ | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. |
14:30 | 8.MAÇ GALİBİ | 4.MAÇ GALİBİ | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. |
09:30 | ÖZEL AÇI AL | SINDIRGI M.EFE A.L | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
10:45 | BALIKESİR LİSESİ | SINAV TEMEL LİSESİ | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
12:00 | SAVAŞTEPE N.F.K. A.L | ÖZEL ARKA FEN BİLİMLERİ | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
13:15 | G.M.BOLLUK A.L | SYAL | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
12:00 | 8.MAÇ GALİBİ | 4.MAÇ GALİBİ | FUTBOL GENÇ ERKEK | AHP 1 |
13:30 | 6.MAÇ GALİBİ | 5.MAÇ GALİBİ | FUTBOL GENÇ ERKEK | AHP 1 |
12:00 | 7.MAÇ GALİBİ | 2.MAÇ GALİBİ | FUTBOL GENÇ ERKEK | AHP 2 |
13:30 | 1.MAÇ GALİBİ | 3.MAÇ GALİBİ | FUTBOL GENÇ ERKEK | AHP 2 |
16:00 | BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L | BİGADİÇ A.L | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | BİGADİÇ S.S. |
17:30 | BİGADİÇ AİHL | BİGADİÇ MTAL | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | BİGADİÇ S.S. |
10:30 | ALTINOVA Ö.HALİSDEMİR ÇPAL | AYV.ZÜBEYDE HANIM MTAL | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | AYVALIK S.S. |
11:45 | AYVALIK A.L. | AYV.ÖZEL UĞUR A.L. | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | AYVALIK S.S. |
11 ARALIK 2018 SALI | ||||
09:30 | ADNAN MENDERES A.L | İNEBEY A.L | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | Ş.T.SOLAK S.S. |
10:45 | SYAL | İMKB MTAL | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | Ş.T.SOLAK S.S. |
12:00 | SUSURLUK 5 EYLÜL A.L | ADNAN MENDERES A.L | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
13:15 | KEPSUT A.L | ATATÜRK MTAL | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
14:30 | Y.M.AKDENİZ AİHL | BİGADİÇ A.L | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
10:00 | EDR. M.A.ERSOY O.O. | AYV.M.A.ERSOY O.O. | BASKETBOL YILDIZ KIZ | AYVALIK S.S. |
11:45 | ALT. K.ÇAVUŞOĞLU O.O. | BURH. ŞHT. PLT. ERDEM MUT O.O. | BASKETBOL YILDIZ KIZ | AYVALIK S.S. |
13:30 | AYV. M.A.ERSOY O.O. | AYV. ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O. | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | AYVALIK S.S. |
10:30 | GÖN. M.UŞDU A.L. | GÖN.Ö.SEYFETTİN A.L. | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
11:45 | GÖN. MİRCİLER A.L. | H.ŞÜKRİYE İPEK MTAL | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
13:00 | SALUR MTAL | GÖN. ÖZEL ÇÖZÜM AK. A.L. | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
14:15 | GÖNEN MTAL | GÖN.UĞUR TEM.LİS. | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
12 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA | ||||
10:00 | A1-SYAL | B2 | BASKETBOL GENÇ KIZ A | KURTDERELİ S.S. |
11:30 | A2-G.M.BOLLUK A.L. | B1 | BASKETBOL GENÇ KIZ A | KURTDERELİ S.S. |
13:30 | 1.MAÇ GALİBİ | 4.MAÇ GALİBİ | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. |
15:00 | 2.MAÇ GALİBİ | 3.MAÇ GALİBİ | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. |
10:00 | BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L | BİGADİÇ MTAL | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | BİGADİÇ S.S. |
11:30 | BİGADİÇ A.L | BİGADİÇ AİHL | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | BİGADİÇ S.S. |
10:30 | E1 | G2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | AYVALIK S.S. |
12:00 | F1 | E2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | AYVALIK S.S. |
13:30 | G1 | F2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | AYVALIK S.S. |
13 ARALIK 2018 PERŞEMBE | ||||
12:00 | 1.MAÇ GALİBİ | 4.MAÇ GALİBİ | FUTBOL GENÇ ERKEK | AHP 1 |
13:30 | 2.MAÇ GALİBİ | 3.MAÇ GALİBİ | FUTBOL GENÇ ERKEK | AHP 1 |
09:30 | ÖZEL BALIKESİR DOĞA O.O | ÖZEL UĞUR O.O | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | KURTDERELİ S.S. |
11:15 | YARIŞ O.O | ÇİĞDEM BATUBEY O.O | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | KURTDERELİ S.S. |
13:00 | M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O. | ÖZEL BKM O.O. | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | KURTDERELİ S.S. |
09:30 | ZÜHTÜ ÖZKARDAŞLAR A.L | İMKB MTAL | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | Ş.T.SOLAK S.S. |
10:45 | ADNAN MENDERES A.L | SYAL | VOLEYBOL GENÇ ERKEK A | Ş.T.SOLAK S.S. |
12:00 | SUSURLUK FİNAL A.L | ADNAN MENDERES A.L | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
13:15 | HÜMA HATUN MTAL | BİGADİÇ A.L | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
14:30 | KEPSUT A.L | Y.M.AKDENİZ AİHL | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
10:30 | H1 | M2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
12:00 | I1 | L2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
13:30 | K1 | I2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
10:00 | EDR. M.A.ERSOY O.O. | BURH. ŞHT. PLT. ERDEM MUT O.O. | BASKETBOL YILDIZ KIZ | AYVALIK S.S. |
11:45 | - | ALT. K.ÇAVUŞOĞLU O.O. | BASKETBOL YILDIZ KIZ | AYVALIK S.S. |
13:30 | AYV.15 EYLÜL O.O. | AYV. M.A.ERSOY O.O. | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | AYVALIK S.S. |
14 ARALIK 2018 CUMA | ||||
10:00 | MAĞLÜPLER | BASKETBOL GENÇ KIZ A | KURTDERELİ S.S. | |
11:30 | GALİPLER | BASKETBOL GENÇ KIZ A | KURTDERELİ S.S. | |
13:30 | MAĞLÜPLER | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. | |
15:00 | GALİPLER | BASKETBOL GENÇ ERKEK A | KURTDERELİ S.S. | |
10:30 | Ş.T.SOLAK FEN LİSESİ | SUSURLUK 5 EYLÜL A.L | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
12:00 | SINDIRGI M.EFE A.L | 10 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
13:15 | SAVAŞTEPE N.F.K. A.L | SYAL | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
14:30 | ÖZEL ARKA FEN BİLİMLERİ | G.M.BOLLUK A.L | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | Ş.T.SOLAK S.S. |
10:00 | EDR.ŞHT.TÜM GEN.A.AYDIN O.O. | EDR. M.A.ERSOY O.O. | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | EDREMİT S.S. |
11:45 | EDR.ÖZ. MEKTEBİM O.O. | EDR. 75. YIL O.O. | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | EDREMİT S.S. |
13:30 | BURH.ÖZ.UĞUR O.O. | BURH.NADİR TOLUN O.O. | BASKETBOL YILDIZ ERKEK | EDREMİT S.S. |
10:00 | L1 | K2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
11:30 | M1 | H2 | VOLEYBOL GENÇ KIZ A | GÖNEN S.S. |
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM