HAFTALIK PROGRAM
12 MART 2016 CUMARTESİ
19:30 A GURUBU İKİNCİSİ(İDA G.S.K.) B GRUBU BİRİNCİSİ(EDR.BLD.GÜRE) KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
14:00 EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR YALOVA VİP GENÇLİK TÜRKİYE KADINLAR BASKT.LİGİ GÜRE S.S.
13 MART 2016 PAZAR
17:30 A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU İKİNCİSİ KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
19:30 A GRUBU İKİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
13:30 BANDIRMA KIRMIZI ACIBADEM ÜNİVERTSİTESİ TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ BAND.K.ALİ ACAR S.S.
12-13 MART 2016
08:00 16 YAŞ BAHAR KUPASI İL BİRİNCİLİĞİ TENİS MÜSABAKALARI ALTINOLUK TENİS KULÜBÜ/EDREMİT
14 MART 2016 PAZARTESİ
19:00 FİNAL GRUBU MAĞLÜPLERİ (3.LÜK-4.LÜK) VOLEYBOL MİNİK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
19:45 FİNAL GRUBU GALİPLERİ (1.LİK-2.LİK) VOLEYBOL MİNİK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
13-14 MART 2016
13:00 EDREMİT KÜÇÜK-YILDIZ SATRANÇ TAKIM TURNUVASI MEKTEBİM OKULU/EDREMİT
15 MART 2016 SALI
20:00 A GRUBU BİRİNCİSİ(BAN.G.S.K.) B GRUBU İKİNCİSİ(BURH.BLD) KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL A.TÜRKEŞ S.S.
ÖZEL OLİMPİYAT OYUNLARI BURHANİYE
16 MART 2016 ÇARŞAMBA
18:00 BEST BALIKESİR BASKETBOL İSTANBUL D.S.İ. TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S.
18 MART 2016 CUMA
18:00 FİNAL GRUBU MAĞLÜPLERİ (3.LÜK-4.LÜK) KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
20:00 FİNAL GRUBU GALİPLERİ (1.LİK-2.LİK) KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
15-19 MART 2016
GENÇ KIZLAR BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONASI KURTDERELİ S.S.
NOT: MÜSABAKALARIN TEKNİK TOPLANTISI 14 MART 2016 TARİHİNDE SAAT 18:00'DA YAPILACAK OLUP ;
MÜSABAKA SAATLERİ TEKNİK TOPLANTIDA ÇEKİLECEK KURA SONUCUNDA BELİRLENECEKTİR.
11 MART 2016 CUMA
14:30 BANDIRMASPOR ANADOLUÜSKÜDAR 1908SPOR SPOR TOTO 2.LİG BANDIRMA
12 MART 2016 CUMARTESİ
12:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR DURSUNBEYBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP BEL.TES.
14:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP BEL.TES.
13:00 BALIKESİRSPOR KOCAELİBİRLİKSPOR U16 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
15:00 CEYLANSPOR BALIKESİRKARTALSPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 5 EYLÜLSPOR DEMİRSPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 GEN.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR TAYFUNSPOR U16 FUBOL MÜS. SUSURLUK
12:00 GÖMEÇBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MUS. GÖMEÇ
12:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR HASANBEYSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
13:00 ERDEKSPOR REŞADİYESPOR U16 FUTBOL .MÜS. ERDEK
12:00 EDİNCİKSPOR BANDIRMASPOR U16 FUTBOL. MÜS. SANAYİ
14:00 BANDIRMAKARTALLARISPOR BANDIRMAGÜCÜSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13 MART 2016 PAZAR
18:30 BALIKESİRSPOR DENİZLİSPOR PTT 1.LİG ATATÜRK STADYUMU
13:00 KÖYLÜKÖYÜSPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 ŞABANLARSPOR KARAMANKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 VİCDANİYESPOR ASLIHANTEPECİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR G.O.PAŞASPOR 1K PLAY-OFF AHP 4 NO
14:00 BABAKÖYSPOR YENİKAVAKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 GAZİCELALSPOR KR.EĞİTİM GELİŞİMSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 AYVALIKARMUTCUKSPOR KÖRFEZ BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 ÇAMOBASPOR KADIKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
12:00 REŞADİYESPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS GÖNENSENT.
12:00 SARIKÖYSPOR TAYFUNSPOR U14 FUTBOL MÜS. SARIKÖY
13:00 BANDIRMASPOR SUSURLUK G.BİR.EĞİTİMSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15 MART 2016 SALI
13:30 GÖNENBLD.SPOR ERDEKSPOR BAL LİGİ GÖNEN
14:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
14:00 YAKUPKÖYSPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 SUSURLUKSPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 ETİSPOR BALYABLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 11-15 MART 2016 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
14 MART 2016 PAZARTESİ
10:00 SYAL ÖZEL AYVALIK TEMEL L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
12:00 G.M.BOLLUK A.L. GÖNEN Ö.SEYFETTİN A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
09:30 BAN.ŞMG A.L. BAN.H.ÇAVUŞ M.T.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A BANDIRMA ŞMG S.S.
15 MART 2016 SALI
10:00 OKULLARARASI DART GENÇLER, YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇLİK MERKEZİ
16 MART 2016 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI BOKS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇLİK MERKEZİ
17 MART 2016 PERŞEMBE
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 A1 B2 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A A.TÜRKEŞ S.S.
12:00 A2 B1 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A A.TÜRKEŞ S.S.
18 MART 2016 CUMA
09:00 MAĞLÜPLER BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
14:00 GALİPLER BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A BANDIRMA ŞMG S.S.