Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : Balikesir Ghsim
Twitter : @Balikesir_GHSIM
BALIKESİR HAFTALIK PROGRAM 08-14 NİSAN 2017
08-09 NİSAN 2017
10:00 BOCCE PETANK İL BİRİNCİLİĞİ ALTIEYLÜL İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ
10-14 NİSAN 2017
09:30 HENTBOL BAYANLAR YILDIZLAR LİGİ 3.BÖLÜM MÜSABAKALARI ERDEK
08 NİSAN 2017 CUMARTESİ
16:00 KARESİSPOR TOFAŞ GELİŞİM TB2L FİNAL GRUBU KURTDERELİ S.S
18:00 BEST BALIKESİR TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR TOTO BASKETBOL SÜPER LİGİ BALIKESİR YENİ S.S.
14:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR ORDUSPOR TKBL (36.HAFTA) EDREMİT S.S
16:00 BURHANİYE BLD SPOR BOSNA BASKET KBBL ELEME GRUBU BURHANİYE ATATÜRK S.S
09 NİSAN 2017 PAZAR
10:00 KUTLU DOĞUM PROGRAMI ERDEK S.S
15:00 BANVİT FENERBAHÇE TBL (25. HAFTA) KARA ALİ ACAR S.S
10 NİSAN 2017 PAZARTESİ
18:00 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL EDREMİT BLD. GÜRESPOR U12 KADINLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
18:00 BANDIRMA BASKETBOL(A) BANDIRMA BASKETBOL(B) U12 KADINLAR BASKETBOL GÖNENÇ LİSESİ S.S
19:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR BURHANİYE BELEDİYE U12 KADINLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
11 NİSAN 2017 SALI
18:00 D.S.İ. KARESİ GENÇLİK U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 KÖRFEZ EFELER BEST BALIKESİR U12 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
19:30 EDREMİT BLD GÜRESPOR YARIŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ U12 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
18:00 BURHANİYE BLD SPOR DÜZCE BELEDİYE KBBL ELEME GRUBU BURHANİYE ATATÜRK S.S
henüz belli değil BANDIRMA KIRMIZI AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U12 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
13 NİSAN 2017 PERŞEMBE
20:00 KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ PROGRAMI KURTDERELİ S.S
17:30 BANDIRMA BASKETBOL(B) AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL U12 KADINLAR BASKETBOL Ş.M. GÖNENÇ S.S
17:30 BURHANİYE BLD BANDIRMA BASKETBOL(A) U12 KADINLAR BASKETBOL BURHANİYE S.S
20:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U12 KADINLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
14 NİSAN 2017 CUMA
17:00 YARIŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KÖRFEZ EFELER U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:30 BEST BALIKESİR BANDIRMA KIRMIZI U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
20:00 KARESİ GENÇLİK EDREMİT BLD. GÜRESPOR U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ BASKETBOL AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR U12 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
2016-2017 FUTBOL SEZONU 33.HAFTA PROGRAMI
06 NİSAN 2017 PERŞEMBE
13:00 BAĞLARBAŞISPOR ZARA EKİNLİSPOR U15 2.KADEME AHP 1 NO
15:00 MUĞLASPOR BUCABLD.SPOR U15 2.KADEME AHP 1 NO
07 NİSAN 2017 CUMA
13:00 İST.HALKALI TAŞTEPE U15 2.KADEME AHP 1 NO
15:00 MANİSAYUNUSEMRE U15 2.KADEME AHP 1 NO
08 NİSAN 2017 CUMARTESİ
13:00 U15 T.Ş U15 2.KADEME AHP 1 NO
15:00 U15 T.Ş U15 2.KADEME AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR MENEMENBLD.SPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:00 BALIKESİRSPOR MENEMENBLD.SPOR U15 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
11:00 HARB-İŞSPOR G.O.PAŞASPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 DEMİRSPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİMSPOR İVRİNDİBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS SUSURLUK
14:00 ERGAMASPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. ERGAMA
14:00 BALYABLD.SPOR KEPSUTBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. BALYA
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U16 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
12:00 YENİKIZILKEÇİLİSPOR KÖRFEZ ASLANLARISPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:30 KÖRFEZ ASLANLARISPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O U16 FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 CUM.MAH.SANAYİSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS BURHANİYE
11:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BARBAROSSEFASPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:45 AYVALIK ARMUTCUKSPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:15 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR SAKARYASPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
16:00 2008 YENİMAH.SPOR BARBAROSSEFASPOR U14 FUTBOL MÜS AYVALIK
13:00 ALTINOVASPOR ADASPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 MANYASBLD.SPOR BANDIRMASPOR U16 FUTBOL MÜS. MANYAS
15:00 ÇELİKSPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U14 FUTBOL MÜS SANAYİ
14:00 ERDEKSPOR 600 EVLERSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. OCAKLAR
12:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U14 FUTBOL MÜS EDİNCİK
14:00 GÖNENBLD.SPOR 5 EYLÜLSPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖN.SENT
16:00 SARIKÖYSPOR BANDIRMAGÜCÜGENÇ.SPOR U14 FUTBOL MÜS GÖN SENT
09 NİSAN 2017 PAZAR
18:30 BALIKESİRSPOR DENİZLİSPOR TFF 1.LİG ATATÜRK
14:00 BALIKESİRSPOR DENİZLİSPOR U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
11:00 ETİSPOR 600 EVLERSPOR U16 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 ETİSPOR TURGUTLUSPOR BAL LİGİ SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR KARABİGABLD.SPOR BAL LİGİ ERDEK
12:30 HARB-İŞSPOR SARIYER BELEDİYESİ 3.LİG KADINLAR LİGİ AHP BLD.TES
10:30 YENİKAVAKSPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 U15 T.Ş FİNAL U15 2.KADEME AHP 1 NO
15:00 YENİÇAYIRHİSARSPOR GÖBELSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
10:30 ŞABANLARSPOR YENİCESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR MENEMENBLD.SPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
15:00 CEYLANSPOR ADASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARAMANKÖYSPOR MAHMUDİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 ÇANDIRSPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 HARB-İŞSPOR ATKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 BABAKÖYSPOR ESNAFSPOR 2K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR MANYAS BLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BALYABLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. BALYA
15:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR YENİKIZILKEÇİLİSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 CUM.MAH.SANAYİSPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 2008 YENİMAH.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:30 ÇAMOBASPOR KRFZ.EĞİTİM GELİŞİMSPOR 2K FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 EDİNCİKSPOR GÖNEN ÜZÜMLÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 MUSAKÇASPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
13:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR ÇINARLIGÜCÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖN.SENT
15:00 HAVUTÇASPOR BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖN.SENT
12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
13:00 BALIKESİRSPOR ALTINORDU A.Ş U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
15:00 İVRİNDİBLD.SPOR B.B.Ş.BELEDİYESPOR U16 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
17:00 Y.KIZILKEÇİLİSPOR HAVRAN FATİH BLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. EDREMİT
17:00 BANDIRMASPOR TAYFUNSPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI 08-14 NİSAN 2017
10 NİSAN 2017 PAZARTESİ
09:30 OKULLARARASI BOCCE KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY OLİMPİK ATLETİZM PİSTİ
11:00 GÖKÇEYAZI ŞEH.R. ÇETİNKAYA O.O. KARESİ O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:00 ZAĞNOSPAŞA O.O. AYŞEBACI ŞEH.İSA YAV. O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 PAMUKÇU O.O. ALTIEYLÜL O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:00 Ş.TUNALI O.O. BİG. YAĞCILAR O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:00 Ş.M.G.ALDEMİR O.O. MUS.KESKİN O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
12:00 EDR.ÖZ. MEKTEBİM O.O. ÖZEL ÜSTEK O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
11 NİSAN 2017 SALI
09:30 OKULLARARASI BOCCE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY OLİMPİK ATLETİZM PİSTİ
12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLARARASI BOCCE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY OLİMPİK ATLETİZM PİSTİ
10:00 OKULLARARASI ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI MUHTELİF
09:30 OKULLARARASI TENİS YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR KOMPLEKSİ
11:00 GÖKÇEYAZI ŞEH.R. ÇETİNKAYA O.O. BALIKESİR İ.H.O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:00 ZAĞNOSPAŞA O.O. M.AZMAN ÇAV. O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 PAMUKÇU O.O. PLEVNE O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:00 Ş.TUNALI O.O. M.A.ERSOY O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13 NİSAN 2017 PERŞEMBE
09:30 OKULLARARASI BOCCE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY OLİMPİK ATLETİZM PİSTİ
09:30 OKULLARARASI TENİS YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR KOMPLEKSİ