HAFTALIK PROGRAM 29 ARALIK 2017 - 05 OCAK 2018
SAAT TAKIMLAR KATEGORİ SALON
29 ARALIK 2017 CUMA
15:00 BANVİT SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL BASKETBOL GENÇLER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
30 ARALIK 2017 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR DÜZCE BELEDİYE TB1L KURTDERELİ S.S
10:00 KOCASEYİT MİNİK ERKEKLER SERBEST GÜREŞ TURNUVASI HAVRAN S.S
31 ARALIK 2017 PAZAR
20:00 MEKKE'NİN FETHİ PROGRAMI KURTDERELİ S.S
15:15 BANVİT GAZİANTEP BASKETBOL TBSL KARA ALİ ACAR S.S
03 OCAK 2017 ÇARŞAMBA
17:00 MENTEŞ SPOR GENERAL KEMAL O.O SP KLB MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
19:00 BÜYÜKŞEHİR BLD SP KLB (A) DSİ SP KLB MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
17:00 BURHANİYE BLD SP KLB (B) BURHANİYE BLD SP KLB (A) MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL BURHANİYE S.S
04 OCAK 2018 PERŞEMBE
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD SP KLB (B) AYVALIKGÜCÜ BLD (A) MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL AYVALIK S.S
19:00 AYVALIK GENÇLİK SP KLB EDREMİT ALTINOLUK SP KLB MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL AYVALIK S.S
20:00 AYVALIKGÜCÜ BLD BURHANİYE BLD U18 BASKETBOL - ERKEKLER AYVALIK S.S
17:00 EDREMİT BLD GÜRE BALIKESİR DSİ U18 BASKETBOL - ERKEKLER EDREMİT S.S
05 OCAK 2017 CUMA
17:00 BÜYÜKŞEHİR BLD SP KLB (B) BÜYÜKŞEHİR BLD SP KLB (A) MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
19:00 DSİ SP KLB MENTEŞ SPOR MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
15:00 BURHANİYE BLD (A) AYVALIKGÜCÜ BLD SP KLB (B) MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL BURHANİYE S.S
16:00 BANDIRMA BJK SP KLB BANDIRMA SP KLB (B) MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL ŞMGL S.S
19:00 MANYAS BLD SP KLB BANDIRMA SP KLB (A) MİDİ KIZLAR - VOLEYBOL MANYAS S.S
ASKF HAFTALIK PROGRAMI (18. Hafta)
30 ARALIK 2017 CUMARTESİ
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR GEMLİK ZEYTİNSPOR KADINLAR LİGİ AHPBLD.TES
12:30 BALIKESİRSPOR BALTOK BURSASPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:30 BALIKESİRSPOR BALTOK BURSASPOR U15 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
"OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
(02-05 OCAK 2018)"
SAAT TAKIMLAR KATEGORİ SALON
02 OCAK 2018 SALI
10:00 3.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B YENİ KÜÇÜK SALON
11:30 Z.ÖZKARDAŞLAR A.L. İNEBEY A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER B YENİ KÜÇÜK SALON
10:00 M.AZMAN ÇAVUŞ O.O. PAMUKÇU O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
11:00 GENERAL KEMAL O.O. KARESİ O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
12:00 KEPSUT O.KOÇMAN O.O. DURSUNBEY 125.YIL YBO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
13:00 ÖZEL AÇI O.O. YARIŞ O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 BALIKESİR İ.H.O. PLEVNE O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
10:00 İMKB MTAL ÖZEL SINAV TEM.LİS. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
11:30 ÖZEL AÇI A.L. FEKAL BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
13:00 R.KULA A.L. ŞEH.TURGUT SOLAK FEN LİS. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
14:30 G.M. BOLLUK A.L. BURHANİYE A.L. BASKETBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
11:00 AYVALIK ÖMER HALİS DEMİR ÇPL 100. YIL MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
12:30 GÖNEN MİRCİ MTAL BALIKESİR LİS. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
09:00 AYV.ÖZEL BAHÇESEHİR OO BURHANİYE ÖZEL UĞUR OO BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
10:30 BURHANİYE NADİR TOLON OO AYV.M.AKİF ERSOY OO BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 BURHANİYE A.L AYVALIK ÖZEL UĞUR A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BURHANİYE S.S.
13:30 EDREMİT ABİDİN PAKMAYA MTAL EDREMİT FENNUR SÖZEN MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BURHANİYE S.S.
15:00 AYVALIK 15 EYLÜL O.O AYVALIK SAKARYA O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BURHANİYE S.S.
09:30 EDREMİT A.L AYVALIK ATATÜRK A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B EDREMİT S.S.
14:30 G. TİC.ODASI MTAL G.MUSTAFA UŞDU AL BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GÖNEN S.S.
16:00 G. ÖMER SEYFETTİN AL G. AND.LİSESİ BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GÖNEN S.S.
10:00 H.ÇAVUŞ MTAL Ö.ERGÜN KAVRAM T.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
11:30 ENERJİSA FEN LİSESİ B.AND.LİSESİ BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
13:00 K.ENVER AKOĞLU OO HASAN ATLI OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞMG S.S.
14:00 Ö.BAHÇEŞEHİR OO FATİH OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞMG S.S.
03 OCAK 2018 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI A. TÜRKEŞ TENİS KORTLARI
10:00 MAĞLUPLAR BASKETBOL YILDIZ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
11:30 GALİPLER BASKETBOL YILDIZ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
13:00 3.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:30 N.FAZIL KISAKÜREK O.O YARIŞ ORTAOKULU BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:00 EDREMİT A.L BİGADİÇ A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A YENİ KÜÇÜK SALON
12:30 İNEBEY A.L. AYYILDIZ A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A YENİ KÜÇÜK SALON
10:00 KARAMANLAR O.O. PLEVNE O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
11:00 ÖZEL AÇI O.O. GENERAL KEMAL O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
12:00 Y.MİH.AKDENİZ O.O. AYŞEBACI ŞEH.İSA YAVAŞ O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
13:00 ZAĞNOS PAŞA O.O. KARESİ O.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 M.AZMAN ÇAVUŞ O.O. BALIKESİR İ.H.O. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
09:30 SYAL RAHMİ KULA A.L BASKETBOL GENÇ KIZLAR B ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
11:00 ZÜHTÜ ÖZKARDAŞLAR A.L ÖZEL AÇI A.L BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
12:30 ÖZEL BAHÇEŞEHİR KÖRFEZ A.L BALIKESİR LİSESİ BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
12:00 BURHANİYE A.L AYVALIK ÖZEL UĞUR A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BURHANİYE S.S.
13:30 EDREMİT ABİDİN PAKMAYA MTAL EDREMİT FENNUR SÖZEN MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A BURHANİYE S.S.
15:00 AYVALIK M. ERSOY O.O AYVALIK 15 EYLÜL O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BURHANİYE S.S.
15:45 BURHANİYE H.M.MÜDÜROĞLU O.O BURHANİYE BAHÇELİEVLER O.O VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 BURHANİYE ÖZEL BAHÇEŞEHİR AYV. ÖZEL UĞUR A.L BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A AYVALIK S.S.
09:30 6.MAÇ GALİBİ EDREMİT A.L VOLEYBOL GENÇ KIZ B EDREMİT S.S.
11:30 EDREMİT ÖZEL ÜSTEK O.O EDREMİT ÖZEL UĞUR O.O FUTSAL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
12:30 EDREMİT ÖZEL MEKTEBİM O.O EDREMİT AVCILAR O.O FUTSAL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
04 OCAK 2018 PEŞEMBE
10:00 OKULLARARASI TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI A. TÜRKEŞ T. KORTLARI
10:00 BALIKESİR LİS. 3.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B YENİ SALON
11:30 GALİPLER VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER B YENİ SALON
10:00 GEN.KEMAL O.O M.Ş.EĞİNLİOĞLU O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
10:45 PAŞAKÖY O.O. ÖZEL İSABET O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
11:30 ŞAMLI ŞEH.MUS.ADIŞEN O.O. KEPSUT 125.YIL YBO VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
12:15 N.F.KISAKÜREK O.O. PAMUKÇU O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
13:00 M.AKİF ERSOY O.O. ÖZEL İZ O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
13:45 Z.PAŞA O.O. ÇİĞDEM BATUBEY O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR YENİ KÜÇÜK SALON
10:00 A GRUBU 1. D GRUBU 2. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
11:30 B GRUBU 1. C GRUBU 2. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
13:00 C GRUBU 1. B GRUBU 2. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
14:30 D GRUBU 1. A GRUBU 2. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
11:00 E1 C1 FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
12:30 D1 GÖNEN MİRCİ MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
10:00 EDREMİT L.AKPINAR O.O EDREMİT M.ERSOY O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
10:45 EDREMİT AVCILAR O.O EDREMİT ZEYTİNLİ O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
11:30 ÖZEL EDREMİT UĞUR O.O EDREMİT 75. YIL O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
12:15 BURHANİYE BAHÇELİEVLER O.O BURH. H.M.MÜDÜROĞLU O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
13:00 EDREMİT ÖZEL MEKTEBİM O.O EDREMİT O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
11:00 Burh.H.M.Müdüroğlu O.O. Havran Şehit Eyüp karataş O.O. FUTSAL YILDIZ KIZLAR BURHANİYE S.S.
12:00 Burh.Nadir Tolun O.O. Ayvalık Gazi O.O. FUTSAL YILDIZ KIZLAR BURHANİYE S.S.
13:00 BURHANİYE NADİR TOLUN O.O GÖMEÇ Ş.M.GÜVENÇ ALDEMİR O.O FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
10:00 I1 J2 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
11:30 I2 J1 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
13:00 YAMAN EGELİ OO HASAN ATLI OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞMG S.S.
14:00 ŞERAFETTİN TUNALI OO FATİH OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞMG S.S.
14:30 K1 L2 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GÖNEN S.S.
16:00 L1 K2 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GÖNEN S.S.
05 OCAK 2018 CUMA
10:00 OKULLARARASI TENİS GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI A. TÜRKEŞ T. KORTLARI
10:00 1.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O VECİHİBEY O.O BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 ÖZEL İZ ORTAOKULU ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:30 ÖZEL DOĞA O.O ÖZEL İSABET ORTAOKULU BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 MARMARA D GRUBU 1. KÖRFEZ C GRUBU 2. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A YENİ SALON
11:30 MERKEZ A GRUBU 1. MANYAS A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A YENİ SALON
13:00 BURHANİYE CELAL TORAMAN A.L EDREMİT A.L VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A YENİ SALON
14:30 EDREMİT ABİDİN PAKMAYA A.L İNEBEY A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A YENİ SALON
09:30 ÖZEL DOĞA A.L SYAL BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
11:00 ZÜHTÜ ÖZKARDAŞLAR A.L ÖZEL BAHÇEŞEHİR KÖRFEZ A.L BASKETBOL GENÇ ERKEKLER B ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
12:30 G. M. BOLLUK A.L. BURHANİYE A.L. BASKETBOL GENÇ KIZLAR A ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
10:00 E1 F2-EDR. Ş.MUSTAFA SERİN FEN L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A BURHANİYE S.S.
11:30 F1-EDREMİT A.L E2 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A BURHANİYE S.S.
13:00 G1 H2 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A BURHANİYE S.S.
14:30 H1 G2 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A BURHANİYE S.S.
11:00 SARIKÖY OO 6 EYLÜL OO VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR GÖNEN S.S.
11:45 MEHMET AHMET GENÇ OO ÖĞRETMEN IŞIL İPEK OO VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR GÖNEN S.S.
14:30 K.ENVER AKOĞLU OO Ö.BAHÇEŞEHİR OO VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞMG S.S.
15:15 HASAN ATLI OO MANYAS İHOO VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞMG S.S.
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM