HAFTALIK PROGRAM
29 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ
17:30 BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ MANYAS SPOR KULÜBÜ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
19:00 BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ ERDEK SPOR KULÜBÜ KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
19:30 BANVİT BASKETBOL KLB. BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BAND.K. ALİ ACAR S.S.
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİM SPOR KLB. GENERAL KEMAL BALIKESİR O.O. SP. KLB. MİNİK KIZLAR VOLEYBOL SUSURLUK S.S.
17:30 AYVALIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ(A) AYVALIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ(B) MİNİK KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S.
19:00 AYVALIK AKADEMİ BASKT. G.S.K. KÖRFEZ EFELER SPOR KULÜBÜ KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S.
21:30 BURHANİYE BELEDİYESPOR KLB. AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SPOR KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S.
01 MART 2016 SALI
17:00 GENERAL KEMAL BALIKESİR O.O. SP. KLB. BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
18:00 BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR KLB.(B) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
19:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SP. KLB. AYVALIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ(A) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
13:00 BURHANİYE BELEDİYESPOR KLB. AYVALIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ(A) MİNİK KIZLAR VOLEYBOL BURHANİYE S.S.
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİM SPOR KLB. MANYAS SPOR KULÜBÜ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL SUSURLUK S.S.
18:00 EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR KÖRFEZ EFELER SPOR KULÜBÜ KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL GÜRE S.S.
20:00 BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL KLB. BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BAND.K. ALİ ACAR S.S.
20:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SPOR KLB. BURHANİYE BELEDİYESPOR KLB. KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S.
02 MART 2016 ÇARŞAMBA
18:00 BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ BEST BALIKESİR BASKETBOL KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
15:00 MANYAS SPOR KULÜBÜ GENERAL KEMAL BALIKESİR O.O. SP. KLB. MİNİK KIZLAR VOLEYBOL MANYAS S.S.
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİM SPOR KLB. BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL SUSURLUK S.S.
17:00 AYVALIK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ(B) BURHANİYE BELEDİYESPOR KLB. MİNİK KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S.
18:00 KÖRFEZ EFELER SPOR KULÜBÜ KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O. G.S.K. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S.
18:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR KLB.(A) BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SP. KLB. YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S.
19:00 BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL KLB. BANVİT BASKETBOL KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BAND.K. ALİ ACAR S.S.
20:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SPOR KLB. AYVALIK AKADEMİ BASKT. G.S.K. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S.
03 MART 2016 PERŞEMBE
18:00 BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
19:30 BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR KLB. İDA GENÇLİK VE SPOR KLB. KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
11:00 ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ İL SEÇMESİ ATATÜRK PARKI
18:00 KÖRFEZ EFELER SPOR KULÜBÜ AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL EDREMİT S.S.
20:30 BURHANİYE BELEDİYESPOR KLB. AYVALIK AKADEMİ BASKT. G.S.K. KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL BURHANİYE S.S.
04 MART 2016 CUMA
19:00 D.S.İ. SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SP. KLB. YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL A.TÜRKEŞ S.S.
17:00 MANYAS SPOR KULÜBÜ BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL MANYAS S.S.
18:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O. G.S.K. AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S.
19:00 BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ BALIKESİR D.S.İ. SPOR KULÜBÜ KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BAND.K. ALİ ACAR S.S.
20:30 AYVALIK AKADEMİ BASKT. G.S.K. BURHANİYE BELEDİYESPOR KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S.
21:00 BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL KLB. BEST BALIKESİR BASKETBOL KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BAND.K. ALİ ACAR S.S.
26 ŞUBAT 2016 CUMA
19:00 BALIKESİRSPOR GÖZTEPE A.Ş. PTT 1.LİG ATATÜRK STADYUMU
27 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ
11:30 B.Ş.BELEDİYESPOR CEYLANSPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR SINDIRGIBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 BALIKESİRSPOR SAKARYASPOR U16 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 BANDIRMASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U17 PLAY-OFF AHP 1 NO
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR EDREMİTBLD.SPOR U17 PLAY-OFF AHP 2 NO
14:00 YAKUPKÖYSPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 SUSURLUKSPOR BALYA BLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. ÜNİVERSİTE SAHASI
13:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR 5 EYLÜLSPOR U14 FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:30 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MÜS BURHANİYE
12:00 GÖMEÇBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR U16 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
11:00 2008 YENİMAH.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 ADASPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
13:00 SARIKÖYSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR U14 FUTBOL MÜS. SARIKÖY
12:00 TAYFUNSPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 REŞADİYESPOR HASANBEYSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 ETİSPOR HAVRANBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
28 ŞUBAT 2016 PAZAR
13:30 BANDIRMASPOR HACETTEPESPOR SPOR TOTO 2.LİG BANDIRMA
13:30 GÖNEN BLD.SPOR BİLECİK İL ÖZEL İDARESPOR BAL LİGİ GÖNEN
12:00 HARB-İŞSPOR BOZÜYÜKHALK EĞ. GEL.SPOR 3.LİG KADINLAR LİGİ AHP BLD.TES
12:00 BALIKESİRSPOR KOCAELİBİRLİKSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 HARB-İŞSPOR ASLIHANTEPECİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 KÖYLÜKÖYÜSPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 ŞABANLARSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
10:00 ÇANDIRSPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 GÖKKÖYSPOR YENİKAVAKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 VİCDANİYESPOR BABAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 GÖBELSPOR G.DOĞAN ÇELTİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖBEL
12:00 KARAGÖZOĞLUSPOR KADIKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR SAKARYASPOR 1K FUTBOL MÜS. HAVRAN
10:00 EDREMİTBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 GAZİCELALSPOR KÖRFEZ BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 YENİESNAFSPOR GÖMEÇBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
11:30 2008 YENİMAH.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR ALTINOLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 ÇAMOBASPOR AYVALIKARMUTCUKSPOR 2K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
13:00 BOSTANCISPOR REŞADİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:00 ÇELİKSPOR MARMARAADALAR BLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 AVŞASPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
02 MART 2016 ÇARŞAMBA
14:00 EDREMİTBLD.SPOR BANDIRMASPOR U17 PLAY-OFF AHP 2 NO
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 26 ŞUBAT-02 MART 2016 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
27 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ
17:00 OKULLARARASI HALK OYUNLARI YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI KURTDERELİ S.S.
29 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ
10:00 G.M.BOLLUK A.L. ÖZEL BAL.AÇI TEMEL L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
12:00 SYAL R.KULA A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
14:00 TC.ZİR.BN.FEN LİSESİ FEKAL BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
11:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O. BİGADİÇ ATATÜRK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
11:45 FATİH O.O. MERKEZ CUMHURİYET O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
12:30 ZAĞNOS PAŞA O.O. GENERAL KEMAL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
13:15 ÖZEL FIRAT O.O. DURSUNBEY ATATÜRK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
10:00 ÖZEL AYVALIK TEMEL L. BURHANİYE A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A AYVALIK S.S.
12:00 AYV.RAHİM USTA A.L. BURH.Ö.B.ŞEH.KÖRF.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A AYVALIK S.S.
14:00 AYV.M.A.ERSOY O.O. GÖMEÇ Ş.M.GÜVENÇ O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S.
14:45 AYV.15 EYLÜL O.O. AYV.SAKARYA O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S.
01 MART 2016 SALI
09:30 OKULLARARASI ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇLİK MERKEZİ
17:00 OKULLARARASI FUTSAL YILDIZLAR KIZ-ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI TEKNİK TOPLANTISI BURHANİYE S.S.
11:00 ŞAMLI O.O. KARAMANKÖY MHMETÇİK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
11:45 DURSUNBEY ATATÜRK O.O. BALPAŞ İ.H.O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
12:30 OVAKÖY O.O. Ç.BATUBEY O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
13:00 A1 B2 HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
14:00 A2 B1 HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
15:00 PLEVNE O.O. BURH.CUMHURİYET O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR İNEBEY A.L. S.S.
11:00 AYV.M.AKİF ERSOY O.O. BURH.PELİTKÖY H.SELÇUK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 EDR.MEVLANA O.O. HAV.ŞH.E.KARATAŞ O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BURHANİYE S.S.
11:00 ERDEK 18 EYLÜL O.O. BAN.KOR.E.AKOĞLU O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BANDIRMA S.S.
11:45 BAN.Ö.BAHÇEŞEH.O.O. BAN.EVYAPAN O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BANDIRMA S.S.
11:00 G GRUBU İKİNCİSİ H GRUBU İKİNCİSİ BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GÖNEN S.S.
02 MART 2016 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İ.AKÇAY ATLETİZM S.
10:00 OKULLARARASI FUTSAL YILDIZLAR KIZ-ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI BURHANİYE S.S.
10:00 M.HASBİ A.L. KURTDERELİ M.T.A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
12:00 SYAL FEKAL BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
14:00 R.KULA A.L. TC.ZİR.BN.FEN LİSESİ BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
11:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O. MERKEZ CUMHURİYET O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
11:45 BİGADİÇ ATATÜRK O.O. FATİH O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
12:30 GENERAL KEMAL O.O. KEPSUT 125.YIL Y.B.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
13:15 OVAKÖY O.O. DURSUNBEY ATATÜRK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
03 MART 2016 PERŞEMBE
10:00 OKULLARARASI FUTSAL YILDIZLAR KIZ-ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI BURHANİYE S.S.
11:00 GÖNEN SARIKÖY O.O. KARAMANKÖY MHMETÇİK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
11:45 DURSUNBEY ATATÜRK O.O. BİGADİÇ ATATÜRK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
12:30 OVAKÖY O.O. BİGADİÇ CUMHURİYET O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
13:00 MAĞLÜPLER HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
14:00 GALİPLER HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
15:00 BANDIRMA 1 PLEVNE O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR İNEBEY A.L. S.S.
11:00 AYV.M.AKİF ERSOY O.O. GÖMEÇ Ş.M.GÜVENÇ O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
12:00 EDR.MEVLANA O.O. BURH.N.TOLUN O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
11:00 BAN.Ö.BAHÇEŞEH.O.O. SUS.MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BANDIRMA S.S.
11:45 BAN.Ö.EVYAPAN O.O. BAN.KOR.E.AKOĞLU O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR BANDIRMA S.S.
04 MART 2016 CUMA
10:00 OKULLARARASI FUTSAL YILDIZLAR KIZ-ERKEK GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI BURHANİYE S.S.
10:00 A GRUBU İKİNCİSİ B GRUBU İKİNCİSİ BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
12:00 ALT.F.SÖZEN M.T.A.L. BANDIRMA ŞMG A.L. BASKETBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
11:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O. FATİH O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
11:45 MERKEZ CUMHURİYET O.O. BİGADİÇ ATATÜRK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
12:30 ZAĞNOS PAŞA O.O. KEPSUT 125.YIL Y.B.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
13:15 OVAKÖY O.O. ÖZEL FIRAT O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.