Balıkesir Polisi Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor..

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde üzerinde uyuşturucu ile yakalanan 3 şahıs gözaltına alındı.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülmekte olan projeli operasyon dosyası kapsamında yapılan ara yakalamalarda:
-13 gr esrar maddesi
-10,50 gr bonzai maddesi
-20 adet ecstasy hap
-3 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiştir

Yine dosya kapsamında Edremit ve Burhaniye ilçelerinde eş zamanlı olarak yapılan operasyonlarda 3,88 gr skunk esrar maddesi ile 1 adet 9 mm tabanca, tabancaya ait şarjör ve 5 adet 9 mm fişek ele geçirilmiş, Y.K. ve S.I. adlı iki şahıs gözaltına alınmıştır.
İl Merkezinde yapılan çalışmada ise iki ayrı parça halinde toplam 9,17 gram esrar maddesi, 1 adet Metamfetamin kullanma aparatı, 2 adet uyuşturucu hap ve 18 adet 9 mm. çapında ateşli silaha ait fişek ile birlikte F.B. adlı kişi yakalanmış ve gözaltına alınmıştır.
Gözaltında bulunan 3 şüpheli ile ilgili adli işlemler devam etmekte olup gelişmelerden ve sonuçtan ayrıca bilgi verilecektir

Balıkesir Valiliği\ BandırmA Gerçek