HAFTALIK PROGRAM (15-21 ARALIK 2018) |
|
|
|
|
SAAT |
TAKIMLAR |
|
KATEGORİSİ |
MÜSABAKA YERİ |
15 ARALIK 2018 CUMARTESİ |
|
|
|
|
09:00 |
10-12 YAŞ MASA TENİSİ |
|
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ İL SEÇMESİ |
ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S |
08:00 |
OKÇULUK SALON FEDERASYON KUPASI |
|
SALON FEDERASYON KUPASI |
ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S |
14:00 |
BURHANİYE BELEDİYE |
TOROSLAR BELEDİYE |
KADINLAR BASKETBOL BÖLGESEL LİGİ |
BURHANİYE S.S |
15:00 |
EDREMİT BLD. GÜRESPOR |
BURSA BŞB |
TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ |
EDREMİT SPOR SALONU |
16 ARALIK 2018 PAZAR |
|
|
|
|
18:30 |
BANDIRMZA KIRMIZI |
MANİSA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE |
TBL 1.LİG |
KARA ALİ ACAR S.S |
14:00 |
EDREMİT BLD. ALTINOLUK |
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR |
TVF 2.LİG |
EDREMİT GÜRE ATATÜRK S.S |
15:15 |
BANVİT |
DARÜŞ ŞAFAKA TEKFEM |
TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ |
KARA ALİ ACAR S.S |
16:00 |
BALIKESİR DSİ |
KÜÇÜK YALI.YSPOR |
TVF 1.LİG BAYANLAR |
KURTDERELİ S.S |
15:00 |
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD |
GAZIŞEHİR GAZİ ANTEP S.K |
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKT. SÜPER LİGİ |
ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S |
17:30 |
KARESİ GENÇLİK (A) |
TUĞRA BASKETBOL AKEDEMİ |
U14 ERKEKLER BASKETBOL |
KURTDERELİ S.S |
19:00 |
BALIKESİR BASKETBOL AKADEMİ |
BALIKESİR BASKETBOL |
U14 ERKEKLER BASKETBOL |
KURTDERELİ S.S |
17 ARALIK 2018 PAZARTESİ |
|
|
|
|
20:00 |
EDREMİT BLD. GÜRESPOR |
BALIKESİR DSİ |
U18 ERKEKLER BASKETBOL |
EDREMİT SS |
19:00 |
BALIKESİR BASKET |
BURHANİYE BELEDİYE |
U18 ERKEKLER BASKETBOL |
BURHAN ERDAYI SPOR S.S |
20.30 |
KARESİ GENÇLİK (B) |
EDREMİT EGE DENİZ SP KLB |
U14 ERKEKLER BASKETBOL |
BURHAN ERDAYI SPOR S.S |
18:30 |
EDREMİT BLD. GÜRESPOR |
BALIKESİR BASKETBOL AKADEMİ |
U18 KIZLAR BASKETBOL |
EDREMİT SS |
18:30 |
BANDIRMA BASKETBOL |
BURHANİYE BELEDİYE |
U18 KIZLAR BASKETBOL |
BANDIRMA S.S |
17:00 |
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
D.S.İ.SPOR KULÜBÜ (A) |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S |
18 ARALIK SALI 2018 |
|
|
|
|
09.00 |
TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI |
|
BÜYÜK ERKEKLER |
KURTDERELİ S.S |
17:00 |
D.S.İ.SPOR KULÜBÜ (B) |
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S |
18:30 |
D.S.İ.SPOR KULÜBÜ (A) |
MENTEŞ SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S |
17:00 |
BALIKESİR DSİ |
BALIKESİR BASKET |
U18 ERKEKLER BASKETBOL |
BURHAN ERDAYI SPOR S.S |
18:30 |
BALIKESİR BASKETBOL AKADEMİ |
BANDIRMA BASKETBOL |
U18 KIZLAR BASKETBOL |
BURHAN ERDAYI SPOR S.S |
16:00 |
DEMİREL SPOR KULÜBÜ |
AYVALIK GÜCÜ BELEDİYESPOR (B) |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
EDREMİT S.S |
19:00 |
AYVALIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
BURHANİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
AYVALIK S.S. |
17:00 |
BANDIRMA BJK SPOR KULÜBÜ |
SUSURLUK SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
ŞEHİT M.G LİSESİ S.S |
19 ARALIK ÇARŞAMBA 2018 |
|
|
|
|
09.00 |
TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI |
|
BÜYÜK ERKEKLER |
KURTDERELİ S.S |
18:30 |
BURHANİYE BELEDİYE |
EDREMİT BLD. GÜRESPOR |
U18 ERKEKLER BASKETBOL |
BURHANİYE SS |
20:00 |
BURHANİYE BELEDİYE |
EDREMİT BLD. GÜRESPOR |
U18 KIZLAR BASKETBOL |
BURHANİYE SS |
18:30 |
EDREMİT BELEDİYESİ GÜRE S. |
BURHANİYE BELEDİYE |
U18 KIZLAR BASKETBOL |
EDREMİT S.S |
20 ARALIK 2018 PERŞEMBE |
|
|
|
|
09.00 |
TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI |
|
BÜYÜK ERKEKLER |
KURTDERELİ S.S |
17:00 |
BALIKESİR D.S.İ |
BURHANİYE BELEDİYE |
U18 ERKEKLER BASKETBOL |
BURHAN ERDAYI SPOR S.S |
18:30 |
BALIKESİR BASKETBOL |
EDREMİT BELEDİYESİ |
U18 ERKEKLER BASKETBOL |
BURHAN ERDAYI SPOR S.S |
19:00 |
AYVALIK GÜCÜ BELEDİYESPOR (A) |
AYVALIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
AYVALIK S.S. |
18:00 |
BURHANİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ |
DEMİREL SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
BURHANİYE SS |
17:00 |
BANDIRMA SPOR KULÜBÜ |
BANDIRMA BJK SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
ŞEHİT M.G LİSESİ S.S |
21 ARALIK 2018 CUMA |
|
|
|
|
09.00 |
TÜRKİYE BOKS ŞAMPİYONASI |
|
BÜYÜK ERKEKLER |
KURTDERELİ S.S |
15:00 |
BANDIRMA BASKETBOL |
EDREMİT BLD. GÜRESPOR |
U18 KIZLAR BASKETBOL |
BANDIRMA S.S |
17:00 |
MENTEŞ SPOR KULÜBÜ |
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S |
18:30 |
D.S.İ.SPOR KULÜBÜ (A) |
D.S.İ.SPOR KULÜBÜ (B) |
MİDİ BAYANLAR VOLEYBOL |
ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S |
ASKF HAFTALIK PROGRAM |
|
|
|
|
15 ARALIK 2018 CUMARTESİ |
|
|
|
|
13:00 |
BALIKESİRSPOR BALTOK |
ADANA DEMİRSPOR |
U21 AKADEMİ |
AHP 3 NO |
16:00 |
BALIKESİRSPOR BALTOK |
ADANA DEMİRSPOR |
S.TOTO 1.LİG |
ATATÜRK SATADI |
13:30 |
B.B.Ş.BELEDİYESPOR |
G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR |
U17 |
AHP BELEDİYE.TES |
12:00 |
G.O.PAŞASPOR |
DEMİRSPOR |
U17 |
AHP 2 NO |
14:00 |
YENİSANAYİSPOR |
BALIKESİR MENTEŞSPOR |
U17 |
AHP 2 NO |
14:00 |
BİGADİÇBLD.SPOR |
ALTINOVASPOR |
SÜPER LİG |
BİGADİÇ |
14:00 |
DURSUNBEYBLD.SPOR |
ETİSPOR |
SÜPER LİG |
DURSUNBEY |
12:00 |
BURHANİYEBLD.SPOR |
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR |
U17 |
BURHANİYE |
14:00 |
KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR |
HAMDİBEYKAYASPOR |
1.KÜME |
BURHANİYE |
14:00 |
GÖMEÇBLD.SPOR |
HAVRANFATİHBLD.SPOR |
U19 |
GÖMEÇ |
10:00 |
2008 YENİMAH.SPOR |
SAKARYASPOR |
U17 |
AYVALIK |
12:00 |
SAKARYASPOR |
B.B.Ş.BELEDİYESPOR |
SÜPER LİG |
AYVALIK |
14:30 |
BARBAROSSEFASPOR |
YENİSANAYİSPOR |
SÜPER LİG |
AYVALIK |
14:00 |
BALYABLDSPOR |
KÜÇÜKKÖYSPOR |
SÜPER LİG |
BALYA |
13:00 |
KÜÇÜKKÖYSPOR |
1966 EDREMİTSPOR |
U15 |
KÜÇÜKKÖY |
12:00 |
BANDIRMASPOR BALTOK |
ETİSPOR |
U17 |
SANAYİ |
14:00 |
BANDIRMASPOR BALTOK |
SANAYİSPOR |
U19 |
SANAYİ |
14:00 |
ERDEKSPOR |
GÖNENBLD.SPOR |
SÜPER LİG |
ERDEK |
12:00 |
TAYFUNSPOR |
17 EYLÜL GSK |
U17 |
GÖNEN SENT |
14:00 |
REŞADİYESPOR |
SINDIRGIBLD.SPOR |
SÜPER LİG |
GÖNEN SENT |
16 ARALIK 2018 PAZAR |
|
|
|
|
14:00 |
BURHANİYEBLD.SPOR |
SALİHLİ BLD.SPOR |
S.TOTO BAL |
BURHANİYE |
12:00 |
TATLIPINARSPOR |
YAKUPKÖYSPOR |
1.KÜME |
AHP 1 NO |
14:00 |
G.O.PAŞASPOR |
AYŞEBACIFATİHSPOR |
1.KÜME |
AHP 1 NO |
12:00 |
BALIKESİRSPOR BALTOK |
GALATASARAY A.Ş |
U14 AKADEMİ |
AHP 2 NO |
14:00 |
BALIKESİRSPOR BALTOK |
GALATASARAY A.Ş |
U15 AKADEMİ |
AHP 2 NO |
10:30 |
YENİSANAYİSPOR |
G.O.PAŞASPOR |
U19 |
AHP 4 NO |
12:30 |
NERGİZSPOR |
YENİKAVAKSPOR |
1.KÜME |
AHP 4 NO |
14:30 |
ŞABANLARSPOR |
KEPSUTBLD.SPOR |
1.KÜME |
AHP 4 NO |
14:00 |
HOTAŞLAR BİRLİKSPOR |
CEYLANSPOR |
1.KÜME |
KEPSUT |
14:00 |
ERGAMASPOR |
SUSURLUKSPOR |
1.KÜME |
ERGAMA |
12:00 |
BİGADİÇBLD.SPOR |
B.B.Ş.BELEDİYESPOR |
U19 |
BİGADİÇ |
14:00 |
ETİBORSPOR |
MAHMUDİYESPOR |
1.KÜME |
BİGADİÇ |
14:00 |
SAVAŞTEPE BLD.SPOR |
U.GRUP ÇAYIRHİSAR |
1.KÜME |
SAVAŞTEPE |
14:00 |
İVRİNDİ BLD.SPOR |
HALALCASPOR |
1.KÜME |
İVRİNDİ |
12:00 |
HAVRANFATİHBLD.SPOR |
1966 EDREMİTSPOR |
U17 |
EDREMİT SENT |
14:00 |
AKÇAY SARIKIZSPOR |
ADASPOR |
1.KÜME |
EDREMİT SENT |
14:00 |
GÖMEÇBLD.SPOR |
1966 EDREMİTSPOR |
1.KÜME |
GÖMEÇ |
10:30 |
BARBAROSSEFASPOR |
GÖMEÇBLD.SPOR |
U15 |
AYVALIK |
12:00 |
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR |
ALTINOVASPOR |
U19 |
AYVALIK |
14:00 |
2008 YENİMAH.SPOR |
YENİKIZILKEÇİLİSPOR |
1.KÜME |
AYVALIK |
12:00 |
ADASPOR |
KÜÇÜKKÖYSPOR |
U17 |
ALİBEY |
14:00 |
PAŞAÇİFTLİKSPOR |
HASANBEYSPOR |
1.KÜME |
SANAYİ |
10:30 |
GÖNENBLD.SPOR |
ETİSPOR |
U19 |
GÖNEN SENT |
12:30 |
GÖNEN KARŞIYAKASPOR |
MANYASBLD.SPOR |
1.KÜME |
GÖNEN SENT |
14:30 |
GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR |
TUZAKÇISPOR |
1.KÜME |
GÖNEN SENT |
14:00 |
SARIKÖYSPOR |
SANAYİSPOR |
1.KÜME |
SARIKÖY |
14:00 |
MARMARAADALARBLD.SPOR |
600 EVLERSPOR |
1.KÜME |
AVŞA |
18 ARALIK 2018 SALI |
|
|
|
|
15.00 |
BALIKESİR BALTOK |
ÇAYKUR RİZE |
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI |
ATATÜRK STADI |
OKUL SPOR FAALİYETLERİ |
|
|
|
|
17 ARALIK 2018 PAZARTESİ |
|
|
|
|
09:30 |
ÖZEL AÇI AL |
SINAV TEMEL LİSESİ |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
10:30 |
A1 |
B2 |
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
12:00 |
B1 |
E2 |
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
13:30 |
E1 |
A2 |
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
10:00 |
KEPSUT A.L. |
A.MENDERES A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
11:00 |
M.VEHBİ BOLAK A.L. |
GOP A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
12:00 |
HÜMA HATUN MTAL |
BİG. KUVAYİ MİLLİYE A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
13:00 |
RKAL |
15 TEMMUZ ŞEH. AL |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
11.00 |
G.M. BOLLUK A.L. |
BANDIRMA HAYDAR ÇAVUŞ MTAL |
BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A |
A.TÜRKEŞ S.S. |
10:00 |
GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. |
GÖNENLİ M.EFENDİ İ.H.O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
GÖNEN S.S. |
11:45 |
BAND. VECİHİBEY O.O. |
ÖZ.BAND. KOLEJİ O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
GÖNEN S.S. |
10:00 |
ALT.MUS. ERÇETİN O.O. |
EDR.ŞHT.TÜM GEN.A.AYDIN O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
11:45 |
ALT.ÇAĞDAŞ ÖZ.EĞT.VAKFI O.O. |
EDR.ÖZ. MEKTEBİM O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
13:30 |
EDR. ÖZ. UĞUR O.O. |
BURH.ÖZ.UĞUR O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
14:00 |
9.MAÇ GALİBİ |
10.MAÇ GALİBİ |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
GÖNEN S.S. |
18 ARALIK 2018 SALI |
|
|
|
|
12:00 |
MAĞLÜPLER |
|
FUTBOL GENÇ ERKEKLER |
AHP 1 NO |
13:30 |
GALİPLER |
|
FUTBOL GENÇ ERKEKLER |
AHP 1 NO |
09:30 |
ATATÜRK MTAL |
FEKAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
10:30 |
Y.M.AKDENİZ A.L. |
GOP A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
11:30 |
İSTANBULLUOĞLU SOS.BİL.LİS. |
Z.ÖZKARDAŞLAR A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
12:30 |
SYAL |
BİG.KUVAYİ MİLLİYE A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
13:30 |
15 TEMMUZ ŞEH. A.L. |
DURSUNBEY MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
14:30 |
SINDIRGI M.EFE A.L. |
ÖZ.SUSURLUK A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
13:30 |
AYV. ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O. |
AYV.15 EYLÜL O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
AYVALIK S.S. |
10:00 |
EDR. M.A.ERSOY O.O. |
ALT. K.ÇAVUŞOĞLU O.O. |
BASKETBOL YILDIZ KIZLAR |
AYVALIK S.S. |
11:45 |
BURH. ŞHT. PLT. ERDEM MUT O.O. |
AYV.M.A.ERSOY O.O. |
BASKETBOL YILDIZ KIZLAR |
AYVALIK S.S. |
10:00 |
HASAN ATLI O.O BANDIRMA |
ÖĞRETMEN IŞIL İPEK O.O GÖNEN |
BASKETBOL YILDIZ KIZLAR |
BANDIRMA S.S. |
10:30 |
8.MAÇ GALİBİ |
17 ARALIK 2018 MAÇI GALİBİ |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
GÖNEN S.S. |
12:00 |
11.MAÇ GALİBİ |
12.MAÇ GALİBİ |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
GÖNEN S.S. |
10:00 |
Mirciler MTAL GÖNEN |
GÖNEN ÖZEL UĞUR TEMEL LİSESİ |
FUTSAL GENÇ ERKERKLER |
MİRCİLER S.S. |
11:00 |
Gönen Mustafa Uşdu A. Lisesi |
Salur MTAL MANYAS |
FUTSAL GENÇ ERKERKLER |
MİRCİLER S.S. |
12:00 |
Mirciler MTAL , GÖNEN |
Gönen Anadolu Lisesi |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
MİRCİLER S.S. |
13:00 |
Gönen Mustafa Uşdu A.L |
Sarıköy Çok Programlı AL |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
MİRCİLER S.S. |
19 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA |
|
|
|
|
09:30 |
A1 |
D2 |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
11:00 |
B1 |
C2 |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
12:30 |
C1 |
B2 |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
14:00 |
D1 |
A2 |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
10:00 |
DURSUNBEY ÇPAL |
A.MENDERES A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
11:00 |
A.TAYYAR N.OĞUZ A.L. |
GOP A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
12:00 |
ATATÜRK MTAL |
BİG. KUVAYİ MİLLİYE A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
13:00 |
CUMHURİYET A.L. |
15 TEMMUZ ŞEH. AL |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
09:30 |
KURTDERELİ MTAL |
KEPSUT A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
10:30 |
SUSURLUK A.L. |
İMKB MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
11:30 |
A.MENDERES A.L. |
ÖZ.AÇI A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
12:30 |
M.VEHBİ BOLAK A.L. |
SUSURLUK 5 EYLÜL A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
13:30 |
BLK A.İ.H.L. |
ÖZ AÇI FEN LİS. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
14:30 |
İNEBEY A.L. |
100.YIL MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
10:00 |
EDR. M.A.ERSOY O.O. |
ALT.MUS. ERÇETİN O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
11:45 |
EDR. 75. YIL O.O. |
ALT.ÇAĞDAŞ ÖZ.EĞT.VAKFI O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
13:30 |
BURH.NADİR TOLUN O.O. |
EDR. ÖZ. UĞUR O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
13:00 |
6.maç galibi |
5. maç galibi |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
BURHANİYE S.S. |
10:00 |
C1-BUHR. C.TORAMAN A.L. |
D2-EDR. ABİDİN PAKMAYA A.L. |
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
BURHANİYE S.S. |
11:30 |
C2-EDR. KÖRFEZ A.L. |
D1-BURH. ÖZEL UĞUR A.L. |
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
BURHANİYE S.S. |
10:00 |
Bandırma Öz. Ergün Kavram T.L. |
Enerjisa Bandırma Fen Lisesi |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S |
11:00 |
BANDIRMA Ö.L FEN BİLİMLERİ AND |
Bandırma Anadolu Lisesi |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S |
12:00 |
Marmara Çok Programlı Lisesi |
Saraylar İmam Hatip L MARMARA |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S |
13:00 |
Haydar Cavuş MTAL BANDIRMA |
Akşemsettin MTAL BANDIRMA |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S |
14:00 |
ÖZ. BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA |
Bandırma Anadolu İHL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S |
15:00 |
Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi |
Edincik Recep Gencer MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S |
10:00 |
GÖNEN M.A.ERSOY O.O. |
BAND. VECİHİBEY O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
GÖNEN S.S. |
11:45 |
GÖNEN M.A.GENÇ O.O. |
GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
GÖNEN S.S. |
20 ARALIK 2018 PERŞEMBE |
|
|
|
|
09:30 |
A.TAYYAR N.OĞUZ A.L. |
FEKAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
10:30 |
ÖZ.UĞUR TEM.LİS. |
GOP A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
11:30 |
ÖZ.SINAV TEM. LİS. |
Z.ÖZKARDAŞLAR A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
12:30 |
CUM. AL. |
BİG.KUVAYİ MİLLİYE A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
13:30 |
SAV.N.F.KISAKÜREK A.L. |
DURSUNBEY MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
14:30 |
G.M.KEMAL MTAL |
ÖZ.SUSURLUK A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
10:00 |
MAĞLÜPLER |
|
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
BURHANİYE S.S. |
11:30 |
7.maç galibi |
6.maç galibi |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
BURHANİYE S.S. |
10:30 |
MAĞLÜPLER |
|
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
GÖNEN S.S. |
12:00 |
GALİPLER |
|
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
GÖNEN S.S. |
10:00 |
İmam Hatip Lisesi MANYAS |
Özel Gönen Çözüm Akademi AL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
MİRCİLER S.S. |
11:00 |
Gönen Anadolu Lisesi |
Sarıköy ÇPL GÖNEN |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
MİRCİLER S.S. |
12:00 |
Gönen Ömer Seyfettin A.L. |
Sarıköy Çok Programlı AL |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
MİRCİLER S.S. |
13:00 |
Mirciler MTAL , GÖNEN |
Gönen Mustafa Uşdu A.L |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
MİRCİLER S.S. |
13:00 |
HAVRAN A.L |
EDR. FERNUR SÖZEN MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
14:00 |
EDR. AREL TEMEL LİSESİ |
EDR. KÖRFEZ A.L |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
15:00 |
EDR.ÖZEL MEKTEBİM A.L |
EDREMİT A.L |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
16:00 |
EDR. ALTINOLUK F.M.E. A.L |
EDR. ALTINOLUK FERNUR S. MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
21 ARALIK 2018 CUMA |
|
|
|
|
10:00 |
A2 |
B2 |
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
11:30 |
A1 |
B1 |
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
13:00 |
1.MAÇ GALİBİ |
4.MAÇ GALİBİ |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
14:30 |
2.MAÇ GALİBİ |
3.MAÇ GALİBİ |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
Ş.T.SOLAK S.S. |
10:00 |
DURSUNBEY ÇPAL |
KEPSUT A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
11:00 |
A.TAYYAR N.OĞUZ A.L. |
M.VEHBİ BOLAK A.L. |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
12:00 |
ATATÜRK MTAL |
HÜMA HATUN MTAL |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
13:00 |
CUMHURİYET A.L. |
RKAL |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
CUMHURİYET A.L. S.S. |
09:30 |
RKAL |
KEPSUT A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
10:30 |
BALIKESİR LİS. |
İMKB MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
11:30 |
M.VEHBİ BOLAK A.L. |
ÖZ.AÇI A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
12:30 |
A.MENDERES A.L. |
SUSURLUK 5 EYLÜL A.L. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
13:30 |
İNEBEY A.L. |
ÖZ AÇI FEN LİS. |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
14:30 |
BLK A.İ.H.L. |
100.YIL MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
Ş. TURGUT SOLAK S.S. |
10:00 |
GALİPLER 1.LİK - 2.LİK |
|
VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A |
BURHANİYE S.S. |
11:30 |
5. maç galibi |
7.maç galibi |
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A |
BURHANİYE S.S. |
10:00 |
Bandırma Öz. Ergün Kavram T.L. |
Bandırma Anadolu Lisesi |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S. |
11:00 |
BANDIRMA Ö.L FEN BİLİMLERİ AND |
Enerjisa Bandırma Fen Lisesi |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S. |
12:00 |
Marmara Çok Programlı Lisesi |
Akşemsettin MTAL BANDIRMA |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S. |
13:00 |
Haydar Cavuş MTAL BANDIRMA |
Saraylar İmam Hatip L MARMARA |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S. |
14:00 |
Şehit Mehmet Günenç A.L. BANDIRMA |
Bandırma MTAL |
FUTSAL GENÇ ERKEKLER |
BANDIRMA O.O. S.S. |
15:00 |
Akşemsettin MTAL BANDIRMA |
Edincik Recep Gencer MTAL |
FUTSAL GENÇ KIZLAR |
BANDIRMA S.S. |
10:00 |
ÖZ.BAND. KOLEJİ O.O. |
GÖNEN M.A.ERSOY O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
GÖNEN S.S. |
11:45 |
GÖNENLİ M.EFENDİ İ.H.O.O. |
GÖNEN M.A.GENÇ O.O. |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
GÖNEN S.S. |
10:00 |
C1 |
F2 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
11:45 |
D1 |
E2 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
13:30 |
E1 |
D2 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |
15:15 |
F1 |
C2 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER |
EDREMİT S.S. |