BALIKESİR HAFTALIK SPOR PROGRAMI 24-30 MART 2018
24 MART 2018 CUMARTESİ
09:30 MİNİKLER YILDIZLAR BOCCE/PETANK İL BİRİNCİLİĞİ ALTIEYLÜL GENÇLİK MERKEZİ
15:15 BANVİT MURATBEY UŞAK TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
15:00 EDREMİT BLD GÜRE FENERBAHÇE GELİŞİM TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
25 MART 2018 PAZAR
09:30 MİNİKLER YILDIZLAR BOCCE/PETANK İL BİRİNCİLİĞİ ALTIEYLÜL GENÇLİK MERKEZİ
16:00 BANDIRMA KIRMIZI SİGORTAM.NET BAKIRKÖY TBL 1.LİG KARA ALİ ACAR S.S
15:00 B.ŞEHİR BLD KARDEMİR KARABÜK SK TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL SÜPER LİGİ ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S
ASKF HAFTALIK PROGRAM
24 MART 2018 CUMARTESİ
13:00 G.O.PAŞASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U19 PLAY-OFF AHP 1 NO
11:00 G.O.PAŞASPOR BALIKESİRKARTALSPOR U17 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
13:00 BLK KARTALSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 AYŞEBACIFATİHSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 KARAMANKÖYSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 ERGAMASPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. ERGAMA
13:00 KEPSUTBLD.SPOR BLK MENTEŞSPOR U15 FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 KEPSUTBLD.SPOR YAKUPKÖYSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR DURSUNBEYBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR DEMİRSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
15:00 HAVRAN FATİH BLD.SPOR GÖNEN BLD.SPOR U19 PLAY-OFF HAVRAN
12:00 GÖMEÇBLD.SPOR C.M.BURHANİYESPOR U17 FUTBOL MÜS EDREMİT
14:00 AKÇAYSARIKIZSPOR ALTINOVASPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. EDREMİT
11:00 SAKARYASPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 SAKARYASPOR ERDEKSPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:30 BARBAROSSEFASPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U15 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
13:00 600 EVLERSPOR SANAYİSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 BANDIRMASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 PLAY-OFF SANAYİ
12:00 HASANBEYSPOR GÖNEN BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÜNDOĞANÇELTİKSPOR SARIKÖYSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
25 MART 2018 PAZAR
12:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR YUNUSEMRE BELD.SPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
15:00 BALYABLD.SPOR SOMASPOR S.TOTO BAL LİGİ BALYA
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR C.M.BURHANİYESPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 HARB-İŞSPOR BLK KAVACIKLILAR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 ESNAFSPOR MAHMUDİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 BALIKLISPOR ATKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:00 ASLIHANTEPECİK BABAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 DEMİRSPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U17 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
11:00 PINARSPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 KARAMANKÖYSPOR U.GURUP ÇAYIRHİSARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 TATLIPINARSPOR YENİCESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 OSMANİYESPOR OVAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. KEPSUT
12:00 BİGADİÇBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 FUTBOL MÜS BİGADİÇ
14:00 İSKELEBLD.SPOR AKÇAKAYASPOR 2K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR KARESİBEYİVİCDANİYESPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
13:00 KÖR.ASLANLARISPOR YENİESNAFSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 KARAGÖZOĞLUSPOR 1966 EDREMİTSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR GÖNEN BLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
16:00 BURHANİYEBLD.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS BURHANİYE
14:00 HAMDİBEYKAYASPOR KÖR.EĞİTİMVE GELİŞİMSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. ALTINOVA
12:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U17 FUTBOL MÜS SANAYİ
14:00 ETİSPOR YENİSANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 BOSTANCISPOR OCAKLARSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 GÖNENÜZÜMLÜSPOR ÇINARLIGÜCÜ SPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 TUZAKÇISPOR MUSAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. TUZAKÇI
28 MART 2018 ÇARŞAMBA
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR ADASPOR U17 FUTBOL MÜS KÜÇÜKKÖY
14:00 TAYFUNSPOR ÇELİKSPOR U15 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:30 TAYFUNSPOR GÖNEN BLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT.
14:00 ERDEKSPOR BANDIRMASPOR U15 FUTBOL MÜS. OCAKLAR
14:00 ERDEKSPOR BANDIRMASPOR U15 FUTBOL MÜS. OCAKLAR
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
26 MART 2018 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI DART YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ALTIEYLÜL İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ
27 MART 2018 SALI
10:00 OKULLARARASI DART YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ALTIEYLÜL İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ
09:30 OKULLARARASI MASA TENİSİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
28 MART 2018 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI DART GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ALTIEYLÜL İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ
09:30 OKULLARARASI MASA TENİSİ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
29 MART 2018 PERŞEMBE
10:00 OKULLARARASI DART GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ALTIEYLÜL İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ
09:30 OKULLARARASI MASA TENİSİ MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
30 MART 2018 CUMA
09:30 OKULLARARASI MASA TENİSİ MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.