HAFTALIK PROGRAM 28 EKİM-03 KASIM 2017
28 EKİM 2017 CUMARTESİ
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ADANASPOR AŞ TFF 1.LİG ATATÜRK STADYUMU
13:00 BANVİT TRABZONSPOR TAHİNCİOĞLU BASKETBOL LİGİ K.ALİ ACAR S.S
29 EKİM 2017 PAZAR
14:00 BİGADİÇ BLD ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1.LİG ERKEKLER VOLEYBOL BİGADİÇ S.S
14:00 BANDIRMA KIRMIZI PETKİMSPOR BASKETBOL 1.LİG K.ALİ ACAR S.S
15:00 BANDIRMASPOR ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK KADINLAR HENTBOL 1 LİGİ ERDEK S.S
30 EKİM 2017 PAZARTESİ
16:00 SUSURLUK SPOR KULUBÜ ERDEKSPOR KULÜBÜ VOLEYBOL GENÇ BAYANLAR SUSURLUK SPOR SALONU
01 KASIM 2017 ÇARŞAMBA
18:00 KARESİSPOR AKHİSAR BELEDİYE BASKETBOL 1.LİG KURTDERELİ S.S
B1 A2 VOLEYBOL GENÇ BAYANLAR MUHTELİF
A1 B2 VOLEYBOL GENÇ BAYANLAR MUHTELİF
03 KASIM CUMA
B1 B2 VOLEYBOL GENÇ BAYANLAR MUHTELİF
A2 A1 VOLEYBOL GENÇ BAYANLAR MUHTELİF
2017-2018 FUTBOL SEZONU 9.HAFTA PROGRAMI
28 EKİM 2017 CUMARTESİ
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ADANASPOR A.Ş U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ADANASPOR A.Ş TFF 1.LİG ATATÜRK
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR İVRİNDİBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR MAHMUDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK BEŞİKTAŞ A.Ş U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK BEŞİKTAŞ A.Ş U15 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
11:00 HARB-İŞSPOR BALYA BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 YENİSANAYİSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR BALYA BLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 ETİBORSPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
11:00 C.M BURHANİYESPOR AYV.ARMURCUKSPOR U14 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:15 BURHANİYEBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U14 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
12:00 KÜÇÜKKÖYSPOR HAMDİBEYKAYASPOR U14 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 2008 YENİMAH.SPOR AKÇAY SARIKIZSPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
12:00 KIZIKSASPOR GÜNDOĞANÇELTİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. MANYAS
12:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÖNENBLD.SPOR ETİSPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:00 ÇELİKSPOR TAYFUNSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 BANDIRMASPOR SUSURLUKSPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
29 EKİM 2017 PAZAR
14:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR SOMASPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR İVRİNDİBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
11:00 HALALCASPOR ŞABANLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1NO
13:00 YENİSANAYİSPOR MAR.ADALAR BLD.SPOR S.L FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 KAR.BEYİ VİCDANİYESPOR YENİKAVAKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR BALTOK GAZİANTEPSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:30 BALIKESİRSPOR BALTOK GAZİANTEPSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 NERGİZSPOR YAKUPKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 CEYLANSPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 PAMUKÇUBLD.SPOR SINDIRGIBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 SUSURLUKSPOR ERGAMASPOR 1K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 KEPSUTBLD.SPOR ETİBORSPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR HOTAŞLAR BİRLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
14:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR GÖMEÇ BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR YENİKIZILKEÇİLİ 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 C.M.BURHANİYESPOR BİGADİÇBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 ADASPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 ALTINOVASPOR ERDEKSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ALTINOVA
12:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
14:30 TAYFUNSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
14:30 MANYASBLD.SPOR SAKARYASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 600 EVLERSPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
12:00 SANAYİSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:30 ETİSPOR BURHANİYEBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
BANDIRMA GERÇEK-SELİME NUR ÇAKAR