Balıkesir'e de Şehit Ateşi Düştü.

Balıkesir'e de şehit ateşi düştü . Seka Balıkesir dan emekli Musa Gıcır'ın oğlu Jandarma .Uzman Çavuş Ümit GICIR Gara bölgesinde mağarada şehit edilenler arasında olduğu öğrenildi.

Şehidimizin Cenaze Töreni 15 Şubat 2021 Pazartesi Günü yapılacak..

Bandırma Gerçek Medya olarak tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine, Balıkesirli hemşehrilerimize ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz.

27.Dönem Ak Parti Balıkesir Milletvekili/ Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı/TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Üyesi  Mutlu Aydemir şehidimizle ilgili açıklama yaptı.

"Çukurca’da kaçırılan hemşehrimiz Jandarma .Uzman Çavuş Ümit GICIR’ın Terör Örgütü PKK tarafından şehid edildiği haberini derin bir teessürle öğrendim.. Şehidimize Râbbim'den rahmet, kıymetli ailesine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. PKK tarafından kalleşçe şehit edilen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve Aziz milletimize sabırlar diliyorum. Bu canilere, destek verenleri sempati duyanları da önce Allah’a, sonra milletimizin vicdanına havale ediyorum!.Kahrolsun PKK " 

14-02-2021/BANDIRMA GERÇEK