HAFTALIK PROGRAM 25 OCAK-02 ŞUBAT 2018
27 OCAK 2018 CUMARTESİ
14:00 SUSURLUK GSK BÜYÜKŞEHİR BLD (A) MİDİ KIZLAR VOLEYBOL SUSURLUK S.S
15:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR İSTANBULGÜCÜ KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
28 OCAK 2018 PAZAR
14:00 BALIKESİR DSİ ESENLER ARTERUS TVF 2.LİG KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD SEYDİŞEHİR BLD.SANAYİSPOR TVF 1.LİG ERKEKLER BİGADİÇ S.S
17:00 BANVİT FENERBAHÇE DOĞUŞ TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
14:00 ERDEKSPOR BİGA ÇİÇEKLİDEDE TVF 2.LİG ERDEK S.S
12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD KARTAL BLD TVF 2.LİG AYVALIK S.S
14:30 AYVALIKGÜCÜ (A) BURHANİYE BLD(A) MİDİ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S
29 OCAK 2018 PAZARTESİ
10:00 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BADMİNTON İL SEÇMESİ ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.S
18:00 BALIKESİR DSİ GAZİOSMANPAŞA MAH U22 BASKETBOL ERKEKLER KURTDERELİ S.S
19:30 MHAL KORAY YARIŞ EDREMİT BLD GÜRESPOR U22 BASKETBOL ERKEKLER KURTDERELİ S.S
21:00 POYRAZSPOR BANDIRMA BASKETBOL U22 BASKETBOL ERKEKLER KURTDERELİ S.S
14:00 BURHANİYE BLD (A) SUSURLUK GSK MİDİ KIZLAR VOLEYBOL BURHANİYE S.S
14:00 AYVALIKGÜCÜ (A) BALIKESİR B.ŞEHİR BLD (A) MİDİ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S
31 OCAK 2018 ÇARŞAMBA
14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD (A) BURHANİYE BLD (A) MİDİ KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S
18:00 BALIKESİR DSİ EDREMİT BLD GÜRESPOR U 18 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
14:00 AYVALIKGÜCÜ (A) SUSURLUK GSK MİDİ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S
18:00 BURHANİYE BLD AYVALIKGÜCÜ BLD U 18 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
01 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE
19:30 EDREMİT BLD GÜRESPOR BALIKESİR DSİ U22 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
19:30 BANDIRMA BASKETBOL MHAL KORAY YARIŞ U22 ERKEKLER BASKETBOL ERDEK S.S
02 ŞUBAT CUMA 2018 CUMA
14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD (A) SUSURLUK GSK MİDİ KIZLAR VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
14:00 BURHANİYE BLD (A) AYVALIKGÜCÜ (A) MİDİ KIZLAR VOLEYBOL BURHANİYE S.S
2017-2018 FUTBOL SEZONU 22.HAFTA PROGRAMI
25 OCAK 2018 PERŞEMBE
14:00 BANDIRMASPOR 5 EYLÜL SPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
26 OCAK 2018 CUMA
14:00 BALIKESİRSPOR BALTOK B.B.ERZURUMSPOR U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
18:00 BALIKESİRSPOR BALTOK B.B.ERZURUMSPOR TFF 1.LİG ATATÜRK
27 OCAK 2018 CUMARTESİ
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 CEYLANSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 MAHMUDİYESPOR BALYA BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 ETİBORSPOR HARB-İŞSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
11:30 2008 YENİMAH.SPOR SAKARYASPOR U16 FUTBOL.MÜS. AYVALIK
13:30 HAMDİBEYKAYASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR GÖMEÇBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS KÜÇÜKKÖY
14:00 GÖNEN BLD.SPOR TAYFUNSPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
28 OCAK 2018 PAZAR
14:00 HAVRAN FATİHBLD.SPOR ŞİLE YILDIZ SPOR S.TOTO BAL LİGİ HAVRAN
14:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR ALAŞEHİR BLD.SPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 YENİSANAYİSPOR GÖNENBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 AYŞEBACIFATİHSPOR ERGAMASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR YAKUPKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 SUSURLUKSPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR YENİKAVAKSPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 DURSUNBEY BLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ŞABANLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
12:00 YENİKIZILKEÇİLİSPOR KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 C.M BURHANİYESPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 GÖMEÇ BLD.SPOR KÖRFEZ BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
13:00 HAMDİBEYKAYASPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 MANYASBLD.SPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
12:00 SANAYİSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:30 ETİSPOR MARMARAADALAR BLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 ERDEKDÜZLERSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
12:00 REŞADİYESPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
29 OCAK 2018 PAZARTESİ
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR ÇELİKSPOR U14 PLAY-OFF MÜS. AHP 1 NO
14:00 BANDIRMASPOR BARBAROSSEFASPOR U14 PLAY-OFF MÜS. AHP 2 NO
31 OCAK 2018 ÇARŞAMBA
12:00 HARB-İŞSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 BALYA BLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BALYA
14:00 BİGADİÇ BLD.SPOR MAHMUDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 GÖMEÇ BLD.SPOR 2008 YANİ MAH.SPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
11:00 SAKARYASPOR HAMDİBEYKAYASPOR U16 FUTBOL MÜS AYVALIK
13:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
AYRINTILI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM