Bandırma Belediyesi "Kadın Oyunları Festivali" Düzenledi

Bandırma Belediyesi  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla dijital ortamda izlenecek  “Kadın Oyunları Festivali” düzenledi.

Ankara Sanat Tiyatrosu tarafından sahneye konacak oyunlarda; Frida’da Elif ARMAN, Shirley’de Sumru YAVRUCUK, Bernarda’da Özge ARSLAN, Evin Kokusu’nda Sıla ERKAN rol alacak.

Online olarak yayınlanacak oyunlar, sınırlı sayıda seyirci tarafından salonda da izlenebilecek. Bandırma Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, dört gün sürecek “Kadın Oyunları Festivali” kapsamında;

1 Mart 2021 Pazartesi günü saat 18;30’da Frida,

2 Mart 2021 Salı günü saat 18;30’da Shirley,

3 Mart 2021 Çarşamba günü saat 18;30’da Bernarda,

5 Mart 2021 Cuma günü saat 18;30’da Evin Kokusu adlı oyunlar sahnelenecek.

Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi’nde oynanacak oyunlara, pandemi kuralları çerçevesinde sınırlı sayıda seyirci alınacak. Oyunlara ücretsiz bilet almak isteyenlerin internet üzerinden bir form doldurması gerekiyor.  Form dolduran tiyatro severlere koltuk numaraları SMS olarak gönderilecek. Salon kapasitesi sınırlı olduğundan aynı kişi sadece tek bir oyun için bilet talep edebilecek. Oyunlar aynı anda Bandırma Belediyesi sosyal medya platformlarından canlı olarak yayınlanacak. Dileyen herkes internet üzerinden de tüm oyunları izleyebilecek.

Bilet için Kayıt Formu Link: https://forms.gle/7Tow6hDcYhVdmEPB8 /Haber Merkezi  

20-02-2021