Bandırma Kent Konseyi Başkanı A.Levent Coşkun'dan veda töreni

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Adil Levent Coşkun  başkanlığa veda öncesi  plaket töreni düzenledi.. 27 Temmuz Pazartesi günü yapılacak genel kurul öncesi yeniden başkan aday olmayacağını daha önce açıklayan Bandırma Kent Konseyi Başkanı Adiil Levent Coşkun çalışma döneminde konsey etkinliklerine katkıda bulunan mesai arkadaşlarına,kurum  ve kuruluşlara plaket verdi..
Belediye eski hal binası ofisinde gerçekleştirilen törende konuşan Coşkun "Göreve geldiği günden beri tüm etkinliklerimize özveriyle katkıda bulunan ve desteklerini esirgemeyen gerek komisyon üyesi gerekse kurum ve kuruluşlara kent yaşamımıza verdikleri katkı nedeniyle karşılıksız desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Coşkun Kent konseylerinin kentin sosyal alanlarda çevre ve sağlık konularında halkın beklentileri doğrultusunda önemli rol oynadığını belirterek Eskişehir ilimizin bu konuda örnek kent olduğuna işaret ederken il özel idaresi ve çeşitli kurumların desteğiyle Edincik'te sokak restorasyonu olmak üzere çeşme ve tarihi ağaçların korunmasına yönelik çalışmalarda bulunduklarını ifade ederken Kent konseylerinin kentin ekonomik ve sosyal alanlarda daha fazla yaşama nufüz etmesi düşüncesinde olduğunu belirtti.

ÖMÜR ŞEN -BANDIRMA GERÇEK