Bandırma MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal Basın Toplantısında Gündemi Değerlendirdi

MHP Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal  Belediye Meclis üyeleri Harun Algül ,Erol Çakır ve ilçe yönetim kurulu üyelerinde katıldığı  basın toplantısında Bandırma gündemi ile ilgili açıklamalarda bulunuldu.

Yurttaş Bakkal Okul Aile Birliklerinin düzenlediği yıl sonu etkinliklerinde dansöz oynatılması üzerine sadece 1 okul idarecileri hakkında soruşturma açılmasına dikkat çekerken  Meclis Üyesi Harun Algül Bandırma da geleneksel olarak yapılan kadınların katıldığı eğlencelerin ilk defa yapılmadığına ve sadece 1 okula soruşturma açılmasını çarpıtma olarak nitelendirdi. Bakkal Bandırma İnönü caddesinde trafiği rahatlatmak için yapılan düzenlemelerin karışıklığa yol açtığını bu tip girişimlerin esnafla da görüşülerek  iyice incelenip tartışıldıktan sonra uygulamaya geçilmesi gerektiğini ifade etti.

 İstanbul seçimlerine Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a ellerinden gelen desteği verdiklerinin altını çizen MHP İlçe Başkanı Yurttaş İlçe teşkilatlarına iddia edildiği gibi istifalarla ilgili bir dilekçe gelmediğini belirtti.

BANDIRMA GERÇEK - HAYRETTİN İLDAM 19-06-2019