Bandırma'da Polisten kaçan uyuşturucu satıcıları yakalandı

 

Bandırma'da  uyuşturucu satıcısı ile polis arasında yaşanan nefes kesen kovalamacada çok miktarda kubar esrar ve kokain ele geçirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü Bandırma KOM Grup Amirliğinden yapılan açıklamada;

İl Emniyet Müdürlüğü Bandırma KOM Grup Amirliğimizce 21.02.2018 günü meydana gelen Uyuşturucu Madde Ticareti olayı ile ilgili olarak yürütülen tahkikatta elde edilen bilgilere istinaden, şüpheli şahsın olayın diğer faili olduğu, Bandırma-Çanakkale yolu üzerinde bulunan işyerindeki uyuşturucu maddeleri aracı ile kaçırdığı bilgisine ulaşılması üzerine şüphelinin aracı ekiplerimizce yaşanan kovalamaca sonucu Bandırma Çarıkçı Mahalle yolu üzerinde yakalanmıştır. Şüphelinin mahalle içerisine çuvallar halinde gizlemiş olduğu uyuşturucu madde ve malzemeler Bandırma İlçe Jandarma Komutanlığı görevlileri ile birlikte ele geçirilmiştir. Olay yeri, işyeri ve aracında yapılan aramalar sonucu;
3542 gr kubar esrar, 279 adet içime hazır hale getirilmiş esrarlı sigara, 1229 adet extasy hap, 4.5 gr kokain, 2 adet hassas terazi, 2 adet uyuşturucu maddeyi toz haline getirmekte kullanılan değirmen ele geçirilerek şüpheli M.A. gözaltına alınmıştır.

BG-HABER