Bandırma'da Poyraz Günleri

Güney Marmara sahilleri olmak üzere kentimiz Badırma'da  ünlü Poyraz rüzgarın etkisinde. Bugün ve yarın Marmara'da Fırtına Bekleniyor! Rüzgar akşam saatleri  itibariyle  kuvvetini azaltarak devam edecek. 
Kuzey Ege'nin kuzeyinde rüzgârın  akşam saatlerden itibaren doğu ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde "fırtına", batısında 9 (90 km/sa) kuvvetinde, "kuvvetli fırtına" şeklinde esmesi bekleniyor.Fırtınanın, yarın (16.02.2018- Cuma günü) öğle saatlerinde etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor. Vatandaşlarımızın özellikle sahil bandında sağlık yürüyüşü yapanların çok sıkı ve sağlıklı giysilerle dışarı çıkmaları gerekiyor.

Soğuk ve rüzgarlı hava nedeniyle sakinleşen yaya trafiğinden faydalanan Bandırma Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleriağaç bakımlarını gerçekleştiriyor.

Bandırma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Kentimizin belirli bölgelerindeki ağaçların gelişmelerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak ve çiçeklenmenin miktar ve kalitesini artırmak için ağaç budama işlemlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak Cumhuriyet Meydanı ve çevresindeki ağaçların budama işlemleri gerçekleştirildi.
 

BANDIRMA GERÇEK - HAYRETTİN İLDAM HABERİ