Bandırmalı Ünlü Gazeteci Mustafa Yamaner Ameliyat Oldu

Bandırma'nın sevilen gazetecilerinden Mustafa Yamaner Bandırma Devlet Hastanesi Ortopedi servisince yapılan başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuştu.

Bandırma'da ve özellikle Türkiye sanat dünyasında magazin haberleriyle de kendine özel bir yer edinen istisnasız tüm sanatçıların dostu olan  ünlü gazeteci /muhabir Mustafa Yamaner aynı zamanda 15 yıldan bu yana yayın hayatını başarıyla sürdüren Bandırmanın Sesi internet haber sitesinin yönetim kurulu başkanlığını sürdürüyor.  Rutin hafta sonu spor etkinliklerine aralıksız sürdüren Yamaner geçtiğimiz hafta halı sahada dizinde meydana gelen  rahatsızlık üzerine  Bandırma Devlet Hastanesinde menisküs teşhisiyle amliyat kararı alınmıştı.

Op. Dr.Mustafa Kemal Akça ve ekibi tarafından Bandırma Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen  başarılı operasyon sonrası Mustafa Yamaner servise alınırken ziyaretçi akınına uğradı.. Haberin duyulması üzerine Türkiyenin her yerinden sanat camiasından geçmiş olsun mesajları alan Yamaner'i ziyaret eden arayan sevenleri  şifa dileklerini iletirken Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar'da  usta gazeteciyi arayarak geçmiş olsun ve acil şifalar dileğini iletti.

06-02-2020/BANDIRMA/EDİT :HAYRETTİN İLDAM