Bandırmaspor Baltok Kırklarelispor'u Ağırlıyor. Maç Ne Zaman?

TFF  2.Lig Kırmızı Grupta  Bandırmaspor Baltok,10 Şubat Pazar Günü 17 Eylül stadında Kırklarelispor'la 3 puan mücadelesine çıkIyor..Kritik mücadelenin başlama saati 13.30 olarak belirlendi. Karşılaşmanın hakemleri belli oldu. Kahramanmaraş bölgesi B klasman hakemi olan orta hakem Ali Karatutlu’ya eşlik edecek hakemler ise Sedat Yavanoğlu (1.Yardımcı Hakem), Sefa Özcan (2.Yardımcı Hakem) ve Erdem Temel (Dördüncü Hakem) . Bandırmaspor Teknik Direktörü  RAMAZAN KURŞUNLU hafta sonu oynanacak maçta tüm Bandırmalıları takımlarını desteklemeye davet etti. Kurşunlu sosyal medya mesajında :
‘’BIZLERI YALNIZ BIRAKMAYIN’’

PAZAR GÜNÜ BANDIRMASPOR'A GÖNÜL VERENLERİ VE TÜM BANDIRMA HALKINI KIRKLARELİ MAÇINA DAVET EDİYORUZ.
BU ZORLU VE ÇETİN SÜREÇ'TE TARAFTARIMIZIN BİZE DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİDİR. HER MAÇ BİZİM İÇİN BİR FİNAL, SAHAMIZDA OYNAYACAĞIMIZ BU FİNAL MAÇLARINDAN BİR TANESİ OLAN KIRKLARELİSPOR MÜSABAKASINA MUTLAK GALİBIYET PAROLASIYLA ÇIKICAĞIZ.
KAZANARAK İÇ SAHA MAÇ SERİMİZİ ARTIRARAK YOLUMUZA DEVAM ETMEK ISTIYORUZ. ALACAĞIMIZ HER PUAN BU ZORLU SÜREÇTE TAKIMIMIZ ADINA UMUT VE MORAL OLACAKTIR. CAMİAMIZ VE TARAFTARIMIZ BIZLERE İNANIP DESTEKLEMEYE DEVAM ETSİNLER.
PAZAR GÜNLÜK MAÇA KAYMAKAMIMIZ, BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞEHRİMİZİN DİGER MÜLKİ İDARİ AMİRLERİNİ BEKLİYORUZ. ZAMAN BİRLİK BERABER OLUP DESTEKLEME ZAMANIDIR." dedi

BANDIRMA GERÇEK- 07-02-2019