Bandırmaspor Erkan Sözeri İle Anlaştı

TFF 1 Lig ekiplerinden Bandırmaspor'da Teknik Direktör arayışında yeni isim belli oldu.

Edinilen bilgilere göre Keçiören deplasmanında ortaya konan futbolun sert eleştirilere yol açması yüksek beklentilerle yapılan transferlere rağmen son haftalarda üst üste  alınan başarısız  sonuçların ardından taraftarların yoğun baskı sı üzerine teknik direktör Serdar Bozkurt ile yollarını ayırma kararı alındığı ve halen boşta olan  teknik direktör  Erkan Sözeri ile görüşmelerde bulunulduğu ve prensipte anlaşıldığı öğrenildi. 

Ligin 6. haftasını 5 puanla 13. sırada kapatan Bandırmaspor'da son haftalarda alınan şanssız sonuçların faturası futbol dünyasının klasik geleneklerinden biri olarak yine teknik direktöre kesildi.  Bandırmaspor Yönetimi geçtiğimiz yıl Bandırmaspor'u şampiyon yapan ekibin teknik direktörlüğünü yapan Serdar Bozkurt'la son haftalarda yaşanan şanssız sonuçlar üzerine anlaşarak yolları ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Ajanspor haber sitesinden teyit edilen bilgiye göre  Bandırmaspor yönetiminin son olarak Erzurumspor'da görev yapan ve halen takım çalıştırmayan eski ünlü futbolcu ve UEFA Pro Lisanslı  Erkan Sözeri ile prensipte anlaştığı öğrenilirken hafta sonu oynanacak kritik müsabaka Adana Demirspor müsabakasına  takımın başında  olmayacağı netleşmesine rağmen henüz istifa kararı açıklanmayan  Teknik Sorumlu Serdar Bozkurt'la sözleşmesiyle ilgili  detayların sonuçlandırılmasına  dair kulüpten açıklama bekleniyor.  Uefa Pro Lisanslı Erkan Sözeri'nin daha önce görev yaptığı takımlar başında Alanyaspor, Giresunspor, Gençlerbirliği, Erzurumspori Ümraniyespor ,AdanaDemirspor ve Gaziantep takımları bulunuyor..

21-10-2020/SPOR HABER MERKEZİ