Bandırmaspor Ş.Urfaspor'u Puansız Gönderdi.1-0

TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta Bandırmaspor kendi  sahasında çekişmeli bir müsabakadan sonra  kulvar rakibi Şanlıurfaspor'u 1-0 yendi ve  play-of umutlarını arttırdı.

 Bandırma 17 Eylül Stadı
HAKEMLER: Murat Erdoğan(5),Abdullah Uğur Sarı(6),Ali Can Alp (7)
BANDIRMASPOR: Teknik Direktör İsmail Ertekin  7 , Ali (9), Birhan (7), David Deniz (7), Özgür (6), Erhan (7), Berkay (6), Hüseyin (6) (Dk.70 Murathan 7), Nurettin (6), Feyyaz (6) (Dk.46 Oğuzhan 6), Bahri Can (8), (Dk. 86 Fatih Kıran ) Mertcan (8)
ŞANLIURFASPOR: Teknik Direktör Ahmet Taşyürek 6, Ömer(7), Fahri (7) (Dk.65 Fevzi 8), Artun (7) (Dk. 71 Mehmet  6), Oğuzhan (7),Hüseyin (5), Talha (7), Nuri (6), Feridun (7) (Dk. 65 Sercan 6), İsmail (6), Muhammed (6), Bahadır (7)
Futbola uygun hava şartlarında sahaya çıkan her iki takım baştan sona çekişmeli bir oyun sergilerken gülen taraf ev sahibi bordo beyazlar oldu. Maça hızlı başlayan Bandırmaspor oldu. Ancak öne geçme fırsatını misafir takım yakaladı 15'ncı dakikada Berkay can 'ın ceza alnı dışında çıkışta kaptırdığı   topla ceza alanına  giren Hüseyin'in sert şutu Nurettin'in eline çarptı hakem ağır bir kararla penaltı noktsasını gösterdi ancak Hüseyin'in penaltısında kaleci Ali Türkan müthiş bir refleksle topun ağlara gitmesine izin vermeyerek maçın kırılma anını gerçekleştirdi., İlk yarıda konuk takım bir çok pozisyondan yararlanamaddı ve devre 0 0 sona erdi. İkinci yarıda atak oyunla başlayan bordo beyazlar   Mertcan ile gole çok yaklaştı 60'ıncı dakikada ceza alanı dışından  çektiği sert şutu kaleci Ömer önledi.. 67'incu dakikada  Erhan mutlak gol şansını  üstten dışarı attı ancak akabinde yine Erhan ceza alanı içinde düşürülünce hakem bu kez Bandırmaspor lehine penaltı noktasını gösterdi Ve Erhan penaltıyı gole çevirdi 1-0 i Golden sonra yoğun baskıya rağmen Ş.Urfaspor aradığı golü bulamadı ve müsabaka 1- 0 evsahibi lehine sona erdi.Maç öncesi kalp kırizi sonucu yaşamını yitiren Bandırmasporun eski futbolcularından Kenan Sezen için saygı duruşu yapıldı.

SARI KARTLAR:Fahri, Fevzi (Şanlıurfaspor) Berkay, David Deniz, Bahri Can Avcı, Mertcan (Bandırmaspor),

GOL: Dk.78 Erhan (Penaltı Bandırmaspor)        BAND GERCEK/ SERHAT OZAR