Bandırmaspor Taraftarları En Uzak Deplasman Van Yolunda

Bu yıl 2.Lig Kırmızı grupta mücadele edecek olan Bandırmaspor Pazar günü deplasmanda ligin ilk maçında Vanspor'la karşılaşacak. Geçtiğimiz yıl son maçın son dakikasında küme düşmekten kurtulan Güney Marmaranın 5o yıllık güçlü ekibi sezon öncesi yaptığı yeni yapılanma ve flaş transferlerle şampiyonluğun en güçlü adayı olarak lige galibiyetle başlamak istiyor.

BANDIRMA sosyal medya grubunun paylaştığı haberde Bandırmaspor'un en büyük destekçisi olarak dikkat çeken Bandırmaspor taraftarları ligin ilk maçında en uzak deplasman olmasına rağmen Van'da takımlarını yalnız bırakmayacak. Özel araçların yanısıra Bandırmaspor Taraftarlar Derneği olarak Bandırma Belediyesi desteğiyle tutulan ve Cumartesi günü sabah saat 08'de Van'a hareket eden otobüsle Van'a hareket eden  taraftarlar gidiş dönüş 3400 kilometrelik zorlu yolcululuğu tamamlayacaklar.

Bordo beyazlı taraftarlar şehir merkezine alınmayacak
Bordo beyazlı taraftarlar, 1 Eylül Dünya Barış Günü kutlamaları nedeniyle Van şehir merkezine 14 km uzaklıkta bulunan turistik Edremit ilçesinde maç saatine kadar bekletilecek. Vanspor Taraftarlar Derneği İbrahim Reçber, Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hakan Acet’i telefonla arayarak en iyi şekilde ağırlanacaklarının garantisini verdi. Vanspor taraftarı bu maçı takımlarının almış olduğu 4 maç seyircisiz oynama cezasından dolayı bu maçı televizyondan takip edecekler.

İbrahim Reçber’e teşekkür etti
Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hakan Acet, gazetecilere yaptığı açıklamada, hedeflerinin deplasmanda oynanacak olan Van Büyükşehir Belediyespor müsabakasından puanlarla dönmek olduğunu söyledi. Kendilerini telefona arayan Vanspor Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Reçber’e teşekkür eden Acet, sporun barış ve kardeşliğin dili olduğunu dile getirdi.

Vanspor FK Bandırmaspor müsabakası Pazar günü saat 16.00 da başlayacak ve TRT Kürdi televizyonundan naklen yayınlanacak. Gelişmeleri ve izlenimleri https://www.facebook.com/BANDIRMASPORLUYUZ/dan takip eddebilirsiniz.

30-08-2019/BANDIRMA GERÇEK/MARMARA OLAY/EDİT HAYRETTİN İLDAM-