Bandırmaspor Yeni Transferlerle Erzurum Kampı Devam Ediyor

Önümüzdeki sezon TFF 2. Lig Beyaz Grup da müxcadele edecek olan  Bandırmaspor, Teknik Direktör Mustafa  Uğur ve teknik ekibi yönetiminde  Erzurum'da kamp çalışmalarını sürdürüyor.

Erzurumdan sonra Bolu'ya geçecek olan  Bandırmaspor 25 Temmuz’da Bolu’da  ikinci bir kampa girecek .

YENİ TRANSFERLER

Bandırmaspor kamp çalışmalarıyla birlikte iddialı transferlerle dikkat çekiyor.  

Bandırmaspor Kulübü Asbaşkanı Bilgen Süngü de yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak bir ekip oluşturmak için transfer çalışmalarının sürdüğünü anlattı.

Takımdaki eski oyunculardan Ali Türkkan, Özgür Çelik, Bahri Can Avcı, Oğulcan Koçak, Gökhan Yılmaz, Deniz Kılıç, Yusuf Akyel, Feridun Kıroğlu, Üstün Bilgi, Atabey Çiçek'in takımda kaldığını açıklayan  Süngü, yeni oyuncular olarak "Erzurumspor'dan Mustafa Kayabaşı ve Ramazan Evren Üstündağ, Kocaeli Birlik'ten Fatih Kıran  Sivasspor'dan Adem Koçak, Göztepe'den Emre Aygün, Elazığspor'dan Mesut Saraç ve Menemen'den  Haluk Türkeri'den sonra   Galatasaray'dan Birhan Vatansever'İde Bandırmaspor kadrosuna kattıklarını söyledi.

GÖREV DAĞILIMI

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Erhan Elmastaş, Asbaşkan Bilgen Süngü ve Basın Sözcüsü Erol Rüzgar ile birlikte  kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, yeni yönetim kurulu olarak görev dağılımını yaptı.

Yeni görev dağılımına göre   asbaşkanlığa Bilgen Süngü, Ömer Beyaz ve Galip Akgün, getirildi. İkinci başkanlığa Hasan Çakmak, veznedar ve muhasip üyeliğe Egemen Öncal, altyapı sorumluluğu ve amatör spor dallarına Ertunç İşbay ve Ümit Babacan getirilirken bu sezon basın sözcülüğü görevini  Erol Rüzgar üstlendi.

Kamp ve hazırlık çalışmalarıyla ilgili olarak açıklama yapan Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş " 9 Temmuz'da Erzurum Palandöken'de başladığımız kamp sürecinin 23 Temmuz'da sona ereceğini ve akabinde  25 Temmuz'da Bolu'da ikinci bir kamp döneminin başlayacağını bildirdi. Bandırmaspor  18 Ağustos'ta Bandırma'ya dönecek.

BANDIRMA GERÇEK- SERHAT OZAR