Bandırmaspor Yönetiminden Üyelere Kongre İçin Çağrı ve Uyarı

Bandırmaspor Kulübü yönetimince 4 Nisan itibariyle yapılan açıklamada belirtildiği şekilde 1 Mayıs Pazartesi Günü yapılacak genel kurulla  ilgili kulüp üyelerinin Genel Kurul öncesi  üyelik durumlarını İrtibat No: 0 266 721 47 84 'dan  sorgulamaları ve varsa eksik aidatlarını yatırmaları çağrısı yapıldı.

KULÜPTEN YAPILAN AÇIKLAMADA

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı Hakkında Bilgilendirme
Bandırmaspor Kulübü Derneği'nin bu yıl yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurul ilk toplantısı 1 Mayıs 2023 Pazartesi Saat 19:00'da Barış Manço Kültür Merkezi'nde aşağıdaki gündem maddeleri gereğince yapılacaktır.
Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde ikinci toplantı çoğunluğa bakılmaksızın aynı gündem maddeleri ile 8 Mayıs 2023 Pazartesi Saat 19:00'da Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapılacak olup yeni yönetim kurulu seçilecektir.
Ayrıca Olağan Genel Kurulumuzda 26 Nisan 2022 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları kanun ve yönetmeliklerince tüzük tadilatı ve ad değişikliği yapılacaktır.
Tüm üyelerimizin aşağıdaki belirtilen numarayı arayarak üyelik durumlarını sorgulaması ayrıca aktif üyelerimizin de üyelik aidatlarını yatırması önemle rica olunur.İrtibat No: 0 266 721 47 84

1-Açılış ve Yoklama
2-Genel Kurul Başkanlık Divan Seçimi
3-Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikal etmiş olan kurucularımız, idarecilerimiz, sporcu ve üyelerimizin anısına saygı duruşu ve İstiklal marşının okunuşu.
4-Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması 
5- Yönetim Kurulu Finansal Raporlarının Okunması 
6-Yönetim Kurulunun İbrası
7-Denetim Kurulunun İbrası
8-Yeni Yönetim Kurulunun Oylamaya Sunulması
9-Yeni Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listesinin Genel Kurulca Yapılan Oylama Sonucunda Seçilmesi
10- 26 Nisan 2022 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları kanun ve yönetmeliklerince tüzük tadilatı ve ad değişikliği yapılması.
11-Dilek ve Temenniler.

14-04-2023/ BG SPOR SERVİSİ