Bandırmaspor'a Brezilya 'dan Flaş Transfer..İmzalar atıldı

 

Bandırmaspor Bank Asya yolunda güçlü bir takım kurma amacıyla transfer edilen yeni oyuncular Cumhuriyet Meydanında imza Töreniyle,  taraftarlarına  tanıttı.

 

Bandırma Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan törene CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın,Kulüp   Başkanı Erhan Elmastaş  Bandırmaspor yönetim kurulu ve çok sayıda  taraftar  katılım gösterdi.  İmza töreninde Brezilyalı yeni transferler, Marinoda Silva, Brinner Henrique ve Hüseyin Pala kendilerini tanıtan konuşmalarından sonra bordo-beyazlı kulübe bağlayan resmi sözleşmeye imza attılar.

 Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş törende yaptığı konuşmada " Transferlerimiz devam edecek bu yıl aramıza çok değerli arkadaşlarımız  katılacak, Bandırmaspor'u daha güçlü bir takım yapmak için hepimiz elbirliğiyle var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.
Brezilya Serie A Ligi'nde futbol oynayan Marinoda Silva, ''Bandırmaspora tarihin bir parçası olmak için geldim. İnşallah Bandırmaspor çok şeyler katacağıma inanıyorum'' dedi.Eşininde Bandırma'yı çok beğendiği,çok sevdiğini,  gelmek için sabırsızlandığını belirtti.Bandırmaspor alt yapısından yetişen  Hüseyin Pala ise ''Bugünlere gelmemde hocalarımın emeği çok büyük kendilerine teşekkür ediyorum.Yedi senedir bu kulübün içerisindeyim ve en büyük hayalim buydu. Sayenizde oldu inşallah bordo-beyaz takımımız çok daha iyi yerlere gelir herkese çok teşekkür ederim'' diye konuştu.
Brezilya'lı  futbolcu Brinner Henrique de, ''Bütün taraftarlara çok teşekkür etmek istiyorum. Çok mutluyum. Kulubümün bir parçası olacağım . Bu işi başaracağız," ifadelerini kullandı.

Balıkesir CHP Milletvekili Ahmet Akın, yeni transferlerin Bandırmaspor'a hayırlı olmasını diledi  ve başarılar diledi.

Konuşmalardan sonra üç sporcu ile imza töreni yapıldı ve ardında toplu fotoğraf çekimi yapıldıktan sonra program sona erdi. 

hayrettin ildam-bghaber