Bandırmaspor'da Karlahan ve Göçmez Devam Dedi.

Bandırmaspor'da Flaş Gelişme Göksel Karlahan yeniden başkanlığa aday olacak.

Edinilen bilgilere göre Başkan Göksel Karlahan dün  Bandırma Ticaret Odas Başkanıı Mehmet Kılkışlı ile gündüz yaptığı bir dizi görüşmelerden sonra yeniden Başkanlığa aday olma kararı verdiği  ve geçtiğimiz sezon Genel Koordinatör görevinde bulunan ve Bandırmaspor'un ligde tutunmasını sağlayan katkılarıyla dikkat çeken Onur Göçmez'in de Göksel Karlahan'la birlikte Yönetim Kurulunda yer alacağı öğrenildi.

Dün Istanbul Zorlu Center'de yapılan yemekli buluşma da  aynı zamanda Genel Kaptanlık görevinde bulunan Oğlu Göker Karlahan ve  bir ara Bandırmaspor Başkan adaylığında ismi geçen  Menejer Yaser Genç ve Onur Göçmez'le bir araya gelen Başkan Göksel Karlahan'ın yapılan görüşmeler neticesinde 21 Haziran 'da yapılacak Genel Kurulda birlikte devam kararı aldıkları öğrenildi.
 Göksel Karlahan ve Onur Göçmez'le birlikte  tamamen  yeni isimlerin yer aldığı Yönetim Kurulunun kimlerden oluştuğu  Pazartesi gününden sonra yapılacak basın toplantısıyla açıklanacak.

Istanbul Zorlu Center de yapılan yemekli buluşmada Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'la da  kısa bir sohbet gerçekleştirildiği gelen haberler arasında.

BANDIRMA GERÇEK - 15-06-2019 - SERHAT OZAR