Bandırmaspor’da Toplu İmza Töreni

 

TFF 1.Lig takımlarından Bandırmaspor 2021-2022 futbol sezonunda takıma kazandırdığı 15 yeni transferi için toplu imza töreni düzenledi.

Bordo beyazlı ekip 2021-2022 futbol sezonunda kadrosuna dahil ettiği Burak Süleyman, Levent Ayçiçeği, Bnei Yehuda, Guido Koçer, Caner Cavlan, Okan Alkan, Akabueza, Abdullah Balıkçı, Veysel Sapan, Süleyman Luş, Deniz Solmaz, Hüseyin Koç, Phillppe Paulin Keny, Alpay Koldaş ve Fatih Aktay için toplu imza töreni düzenledi.  Toplu imza törenine  Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

  Transferin yüzde 95’ini bitirdik

Transfer döneminin çok zor geçtiğini dile getiren Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, “Bir çok takımda transfer çalışmaları devam ederken Bandırmaspor olarak Bolu’daki hazırlık kampına hazır bir kadroyla gideceğiz. Bandırmaspor’da büyük bir değişim gerekiyordu. 15 yeni oyuncuyu kadromuza kattık. Bazı takım ve kesimler kendilerini Bandırmaspor’un üzerinde görebilir ancak biz cevabımızı sahada vereceğiz. Bu yıl Ligi tarihi bir performansla bitireceğiz. Ama ne olur onu bilmiyorum. Transfer çalışmalarında gecemizi gündüzümüze kattık. Transfer çalışmalarına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Takım olarak transfer çalışmalarını yüzde 95 bitirdik. Bir veya iki transfer yaparak transfer sezonunu kapatmak istiyoruz. Hedefleri olan bir teknik heyetle çalışıyoruz. Bandırma ‘yı Türkiye’nin her yerinde en iyi şekilde temsil  edeceğimize olan inancımız tamdır” dedi. Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Gürsel’de konuşmasında, burada olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını, Bandırmaspor taraftarlarının grur duyacaklarını bir takım oluşturmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
02-07-2021/BANDIRMA/FOTOĞRAFLAR :TANER ERSÖZ (SPOR SERVİSİ)