Bandırmaspor'da Yeni Yönetim Görev dağılımını Gerçekleştirdi.

BANDIRMASPOR YÖNETİM KURULU  DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA  BASIN SÖZCÜSÜ KAYHAN İPEK YENİ YÖNETİM GÖREV DAĞILIMI  KULÜPLE İLGİLİ SON DEĞERLENDİRME GİDEN VE GELEN FUTBOLCULAR  İLE İLGİLİ BİLGİLERİ PAYLAŞTI.

Detaylı geniş açıklama .

29 HAZİRAN 2018 Bandırma Spor Kulübü Basın Toplantısı

Değerli basın mensupları hepiniz hoş geldiniz.

Bandırma Spor Kulübü olarak, içerisine girmiş olduğumuz yeni dönemde basınla ilişkilerimizde gerek kulübümüz, gerek değerli basın organlarımız açısından mümkün olan en berrak, en verimli çalışma ve işbirliği ortamını oluşturma konusunda kararlılık göstermek azmindeyiz.

Bu bağlamda, siz değerli basın mensuplarına nitelikli bilgi akışı sağlamak adına, oluşturacağımız iletişim platformunun sağlıklı bir yapı çerçevesinde şekillenmesine yönelik önerilerinizi bizlerle paylaşmanız son derece önemlidir.

İhtiyaçlarınız, istekleriniz ve önerilerinizi bizlere bütün berraklığıyla aktarmanızı arzuladığımız yeni iletişim atmosferini oluşturmaya yönelik çabalarımız büyük özenle yürütülecektir.

Öte yandan, siz değerli basın mensuplarının, kamuoyuna aktardıkları haberleri evrensel basın ilkeleri çerçevesinde gerçekleştireceklerine bütün açık yürekliliğimizle inanıyoruz.

Bandırma Belediye Başkanımız Kulübümüzün Onursal Başkanı Sayın Dursun MİRZA’ ya kulübümüze verdiği maddi ve manevi destekten dolayı Bandırma spor yönetim kurulu olarak kendisine teşekkür eder minnetlerimizi arz ederiz. Ayrıca yeni yönetimimize de aynı şekilde tam destek sözü için ayrıca teşekkür eder minnetlerimizi arz ederiz.

Ayrıca eski yönetim kurulumuza da bundan önceki çalışmalarından dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yönetim kurulumuz 22 Haziran 2018 ve 25 Haziran 2018 tarihleri arasında 2 toplantı gerçekleştirmiştir. Toplantıda yönetim kurulu dağılımı ve yapılması gereken öncelikli işler konusunda kararlar almıştır. Buna göre:

1.Yönetim Kurulu Görev Dağılımı

Başkan: Göksel KARLAHAN As Başkan: Bayram ÖZDEMİR, Osman ÇAPAR.

İkinci Başkan: Mülkü İNCİ, Gökhan YANKOL

Basın Sözcüsü: Kayhan İPEK Hukuk İşleri Sorumlusu: Recep ÖKMEN Reklam ve Sponsorluk: Erol ÇAKIR, Yunus KÖLEMENOĞLU, A.Osman KOZLUCALI

Genel Kaptan: Orhan DEMİR, Gökar KARLAHAN

Tesisler Sorumlusu: Orhan DEMİR,Gökhan YANKOL

Medya ve Sosyal İşler Sorumlusu: Karani ERKUL

Taraftar Sorumlusu:Yunus KÖLEMENOĞLU Hentbol Takım Sorumlusu:Recep ÖKMEN,Gökar KARLAHAN Muhasip üye/Veznedar: Ömer AKSOY Otoparklar Sorumlusu:Ömer AKSOY

İmza sirküleri belirlendi.

2.Transfer Komitesi

Göksel KARLAHAN Bayram ÖZDEMİR Osman ÇAPAR Mülkü İNCİ Kayhan İPEK Orhan DEMİR Gökar KARLAHAN Yunus KÖLEMENOĞLU

3.Takım Otobüsü giydirme işleri Karani ERKUL bey tarafından yeni dizayn yapılarak yönetim kurulu ve taraftarlarımızın beğeni doğrultusunda yenilenecektir.

4.Futbol takımı teknik direktörlüğüne Hüseyin YENİKAN getirilmiştir. Yardımcılıklarına Hüseyin YENİKAN hocamızın yardımcı ekibi 6 kişiden oluşmaktadır. Yardımcıların isimleri ileriki tarihte Hüseyin YENİKAN hocamız tarafından açıklanacaktır.

Teknik kadromuza yardımcı personellerimiz:

Masör: Mehmet Mülayim Masör Yardımcısı: Gökhan CANLI Malzemeci: Hakan GÖKÇE Malzeme Yardımcısı: Tamer GÜVENÇ Altyapı Malzemecisi: Kadir DURMUŞ İdman Sahası Çim Sorumlusu: Kahraman KARABULUT,

Tesisi ve İdman Sahası Görevlileri: Emrah YALÇIN, Mülayim ASLAN Toki Tesisler Hizmetlisi: Ersin ÇAKIR, Nermin GENÇ Toki Gece Bekçisi: Hasan KAHRAMAN

Masör Serhat Şahin kendi isteği ile görevinden ayrılmıştır. Yardımcı malzemeci Orçun Sarıoğlu da askere gittiği için kulübümüzden ayrılmıştır. Bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diliyoruz.

5. Yönetim Kurulu üyemiz Muhasip üye/Veznedar Ömer AKSOY ve Yardımcısı Kulüp yöneticisi Kazım DALKILINÇ öncelikle idari ve mali disiplini sağlamak için çalışmalara başlamıştır.

6.Kulübümüzün en önemli gelir kaynağı otoparklar ile ilgili çalışmalar yönetim kurulumuzun kararı ile yürütülmektedir. Yönetim kurulumuzun aldığı karara göre otoparklarımızı yönetim kurulumuz dâhil herkes ücretli kullanacaktır. Bu doğrultuda ücretsiz ve otoparktaki işgal yerlerin görüşülerek ücretli hale getirilmesi çalışmalarına başlanmıştır.

7.Yeni sezonda Bandırma spor kulübünün çalışanlarını bir merkezde toplamak üzere kulüp idari işlerin, kulüp müdürü, muhasebe ve diğer çalışanlar kulüp binamızda değil TOKİ tesislerinde görevlerini yapmak için çalışmalarına başlamıştır.

8. Bu yıl Bandırma spor ve Bandırmamız için Vefa Yılı olarak ilan ediyoruz. Başta taraftarlarımız olarak ve iş adamlarımızdan katkılar bekliyoruz. Bu katkılar kombine kartları, maç bileti, store alışverişleri yeniden düzenlenecek. Store alışverişleri, reklam, bağış olarak tüm kamuoyunun desteğini bekliyoruz.

9.Kombine kartımızı 2018-2019 yılı için 120,00, TL. Öğrenci kombine kartı için 60.00,TLbasımı görüşülecektir. Protokol kombine kartı 250,00,TL olarak belirlenmiştir. Maç fiyatları 10.00,TL olarak belirlenmiştir.

10. 2018-2019 Vefa Sezonuna özel T-shirt dizayn edilerek satışa sunulacak, yine Vefa yılına özel banka hesap numarası belirleyerek bağış kampanyası düzenlenecek.

11.Şimdiye kadar transfer edilen futbolcuların bilgileri

-RAMAZAN TAŞ- BARTINSPOR SAĞ KANAT OYUNCUSU -ÖMER FARUK BOZ-GÖLCÜKSPOR SOL KANAT OYUNCUSU -ALP HUY-KARTAL BULVARSPOR ORTA SAHA OYUNCUSU -CEYHUN ERCEYLAN-KARTAL BULVARSPOR SAĞ BEK OYUNCUSU -YASİN YILDIZ-ALTYAPI SOL BEK OYUNCUSU -HÜSEYİN ARABACIOĞLU-ALTYAPI ORTA SAHA OYUNCUSU -ANIL ÜÇKAN-ALTYAPI STOPER OYUNCUSU -BARIŞ ONUR GÜNAYDIN-ALTYAPI SANTRAFOR OYUNCUSU

12.Kulübümüz ile ilişiği kesilen futbolcuların bilgileri

-MERTCAN ÇAM-KİRALIK OYUNCUMUZDU SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ -HÜSEYİN ALTUĞTAŞ- KİRALIK OYUNCUMUZDU SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ -OĞUZHAN KAYAR-SÖZLEŞMESİ FESİH EDİLDİ -MURATHAN BURUŞ-TAKIMDAN AYRILDI -ERHAN ŞENTÜRK-BONSERVİS FESİH BEDELİ ÖDENEREK AYRILMIŞTIR. -DAVİD DENİZ KILIÇ-ANLAŞARAK AYRILDI -BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU-ANLAŞARAK AYRILDI

13.Yeni Scout ekibi belirlenmesi.

14.Kulüp personellerimizden Olcay ÇAMOĞLU, Süleyman Gürkan ŞENGÜL, Erol ELMASTAŞ, Başkanımız Göksel KARLAHAN ile görüşerek kendi istekleri ile 10 Temmuz 2018 itibariyle görevlerini bırakacaklarını beyan etmişlerdir. Bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diliyoruz.

15. 9 Temmuz Pazartesi günü saat:18.00 da Bandırma spor sosyal tesislerinde 2018-2019 sezonuna merhaba diyeceğiz 10 Temmuz Salı günü yeni sezonun ilk çalışmasını Bandırma’da gerçekleştirecek olup 23 Temmuz 2018 gününe kadar Bandırma’da çalışmalarımızı sürdürdükten sonra 26 Temmuz -5 Ağustos Tarihleri arasında KARTEPEDE 1. Etabı 8- 19 Ağustos tarihleri arasında 2.etap kamp çalışmalarını gerçekleştireceğiz.22 Ağustos da Bandırmaya dönerek 2 Eylülde başlayacak ilk lig maçımıza kadar çalışmalarımızı kendi tesislerimizde sürdüreceğiz.25-26 Ağustos tarihlerinde birinde sezon açılış merasimimizi yapmayı düşünüyoruz.

BANDIRMASPOR KULÜBÜ BASIN SÖZCÜSÜ

KAYHAN İPEK