Başkan Tosun'dan Bayram Mesajı"Sorumluluğumuzun Bilincindeyiz"

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AVUKAT TOLGA TOSUN’UN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Sevgili Bandırmalılar, kıymetli hemşerilerim.

Bayramlar küslük ve dargınlıkları sonlandırmaya, hasret ve sevinçle kucaklaşmaya, kardeşçe paylaşmaya, mutluluk ve huzurla gülümsemeye vesile çok özel günlerdir. Böyle günlerde komşuluğun, dostluğun, aile olmanın önemi bir kez daha artar. Bizler büyük Bandırma ailesiyiz ve çok şükür bir Kurban Bayramı’na daha erişmiş bulunuyoruz.

Hizmet etmekten onur duyduğum Bandırma’da, bayramımızın huzurla geçmesi için özverili çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kurban satış ve kesim alanımızda, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı tamamladık. İlgili birimlerimiz, Bandırma’nın tamamında gıda üretim ve satış alanlarında sağlık ve hijyen denetimlerine titizlikle devam ediyor. Asfalt üretim tesisimizde uzun süren arızanın giderilmesi sonrasında, hemen plan ve acil ihtiyaçlar dahilinde yol yapım ve tamir çalışmalarımıza başlamıştık. Bayram sonrasında da, hız kesmeden ulaşım konusunda kendi bünyemiz ve diğer kurumlarla koordineli olarak çalışmaya devam edeceğiz. 

Biz Bandırma Belediyesi olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Geleceğimiz için, zengin ve yaşamaktan mutlu olduğumuz bir Bandırma için ne gerekiyorsa yapacağız. Siz değerli hemşerilerimden de yaptığımız hizmetlere sahip çıkmanızı bekliyorum.

Sevgili ailem, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu, bereket dolu nice bayramlar diliyorum. 

-- 

Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü 
www.bandirma.bel.tr
bandirmabld@gmail.com 
facebook.com/bandirma.belediyesi1
Tel: (0 266) 711 11 11-2501