Başkan Tosun'dan Öğrencilere 23 Nisan Çocuk Bayramı Hediyesi

Belediye Başkanı Tolga Tosun  Bandırma İlkokul öğrencilerine  23 Nisan Çocuk Bayramı hediyesi olarak Defne’nin Bandırma (Panormos) Defteri kitabını hediye edecek.

“DEFNE’NİN BANDIRMA (PANORMOS) DEFTERİ”.

BU KİTABIN İÇİNDE NE VAR?

Saygı, Sevgi, Duyarlılık, Empati, Planlı Olma, Merak, Araştırma, Sorumluluk, Yakın Çevredeki Kültürel Miras Ögelerini Tanıma…

Bandırma Belediyesi, halkımızın yoğun ilgi gösterdiği kültürel yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Hanife Özlem Bozan’ın yazdığı, Fatmanur Kara’nın çizimleriyle hayat verdiği: “Defne’nin Bandırma (Panormos) Defteri” isimli kitap, çocuklarda araştırma ve öğrenme duygusunu geliştirirken, kolay öğrenme metotlarıyla da oldukça yardımcı oluyor.

Dünyada ilk ve tek, Ata’mızın çocuklara bayram olarak armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, bir çocuk için güzel bir kitaptan daha iyi bir hediye ne olabilir? Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Defne’nin Bandırma (Panormos) Defteri kitabının yazarı Hanife Özlem Bozan ve kitabı resimleyen Fatmanur Kara ile birlikte, 100. Yıl İlköğretim Okulu; 2-3 ve 4. sınıf öğrencilerini ziyaret ederek hoş bir sürpriz yaptı. Başkan Tolga Tosun, yazar Hanife Özlem Bozan, ressam Fatmanur Kara, okuldaki tüm 2-3 ve 4. sınıf öğrencilerine 23 Nisan Çocuk Bayramı hediyesi olarak Defne’nin Bandırma (Panormos) Defteri kitabını armağan ettiler. Bu hafta boyunca bütün ilköğretim okullarını ziyaret edecek olan Belediye Başkanı Tolga Tosun, tüm miniklere aynı kitabı bayram hediyesi olarak götürecek.

Bandırma Belediyesi Kültür Yayınlarından çıkan kitap, çocuklarınızın çok seveceği ve kolay kolay ellerinden bırakmak istemeyecekleri, onların bir başucu kitabı olacak.

Bandırma Bld Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü

18-04-2022