Basri Ersan Kırbaş "Bir Tek Oyu Heba Ettirmeyiz"

31 Mart Mahalli seçimlerinde Bandırma'da Millet İttifakı İYİ Parti Kontenjan adayı 1.Sıradan Belediye Meclis Üyeliğine seçilen Basri Ersan Kırbaş  Büyükşehir Belediyesi oylarına yönelik itiraz süreci ile ilgili gelişmelerle ilgili açıklama yaptı ve özveriyle çalışan tüm İttifak bileşenlerine teşekkür mesajı iletti.

Erbaş açıklamasında "Geçirmiş olduğumuz 2019 yerel seçimlerini partimiz ve ilçe teşkilatı ile gece gündüz çalışarak kısmen sonuçlandırmış bulunmaktayız.

Bandırma’ da net bir fark ile istediğimiz sonuca ulaşırken büyükşehir de maalesef şu an için istediğimiz sonucu elde edemedik. Konu hakkında yasal süreç devam etmektedir. Hem genel merkezimiz, hem il ve ilçe teşkilatlarımız kullanılan bir tek oyun bile heba olmaması için gerekli mücadeleyi halen vermektedirler.
Bu seçim süreci boyunca desteğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen genel başkanımız Sayın Meral Akşener başta olmak üzere Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın İsmail Ok,Balıkesir il teşkilatımız, Bandırma ilçe teşkilatımız millet ittifakı ortağımız CHP il ve ilçe teşkilatlarına, yeni belediye başkanımız Av. Tolga Tosun’a ve bizimle birlikte yürüyen ismini sayamadığım tüm arkadaş ve dostlarımıza göstermiş oldukları özverili çalışma için teşekkür ederim" dedi.

BANDIRMA GERÇEK  -  03-04-2019