Bilgen Süngü " Taraftarımıza eskisinden de çok iş düşüyor"

            Bandırmaspor kulübü basın sözcüsü Bilgen Süngü TFF 1 Ligde sezonun kritik son iki müsabakasına çıkacak olan Bandırmaspor'un ligde kalması için her iki maçıda kazanmak zorunda olduğunu ve taraftarlardan her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Süngü basın açıklamasında : "

"Ligin son iki haftasına girilirken düşme hattında bulunsak da bizler bu ligde kalacağımıza cani gönülden inanıyoruz. Sadece biz değil tüm futbolcularımız ve Teknik Heyetimizin de buna inancı tamdır.
            Son haftalarda rakiplerimizin aldıkları sonuçlar ve bizim oynayacağımız maçlar için birçok spekülasyonlar ortaya atılıyor. Biz bunların hiç birine kulak asmıyoruz. Bu onu vermiş, O bunu almış, gibi dedikodular bizi ilgilendirmiyor. Biz sadece kendi işimize bakıyoruz. Bizler Futbolcularımız ve Teknik Heyetimiz ile kenetlenerek son iki maçımızı kazanacağımıza cani gönülden inanıyor ve Taraftarlarımızın da bizlerle aynı inanç içinde olduklarını biliyoruz.
            Futbolcularımız ve Teknik Heyetimizde ki inanç bizleri daha da çok kamçılıyor. Taraftarlarımız bunu iyi bilsinler ki bu inanç içinde ki bu takım küme düşmeyecektir.
            Mersin maçında Taraftarlarımıza eskisinden de çok iş düşüyor. Onların bizi bu maçta destekleyeceklerinden adımız gibi eminiz ama bu öyle bir maç ki, onlardan 90 dakikanın sonuna kadar destek ve sabır istiyoruz. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte ligde düşme hattının üstünde bir Bandırmaspor olacağını hep beraber göreceğiz.
            Ardından yine aynı inanç ve azimle Samsunspor maçını da kazanarak TFF 1.Ligde kalıcı olacağız." açıklamalarında bulundu.
 
B-G HABER SERHAT OZAR