Biz Bandırmaspor İçin Kına Yakmaya Hazırız!

Günümüz Türkiyesinde çok enteresan şeylerle karşılaşıyoruz.
Ama..! artık şaşırmıyoruz,alıştık.

Bu şaşkınlığımız günlük yaşamımızın her alanında görmek mümkün.  Bunu en yoğun olarakta günümüz Türkiye'sin  de Spor ve Siyasete yaşayarak uygulamalı görüyoruz.

Bazı sonradan Bandırmasporlu olan çakma ve stajyer abiler şöyle diyorlarmış,"Yok efendim.! Bandırmaspor kümede kalsın içimizdeki üç,beş İrlandalı için Cumhuriyet alanında tören ile kendilerine KINA yakma töreni düzenliyeceğiz,bu törene bütün Bandırmalıları davet edicez tören davullu zurnalı olup katılanlara tavuklu pilav ve ayran sunulacaktır"sağda solda konuşuyorlarmış. Bandırmaspor kümede kalsın, biz sevinçten KINA'yı kendimiz yakarız,o güzel ve duygulu sevinci de dışınızdaki İrlanda'lılarla birlikte paylaşırız.
Bak kardeşim önce şunu kafana iyce sok !.. Biz Bandırma ve Bandırmaspor sevdalısıyız. Bizlerin Bandırmalılığını ve Bandırmasporluluğunu sorgulamaya senin aklın yetmez.  Bizler içinizde İrlandalı değiliz.

Hiç bir zaman içinizde olmadık ki !.

Bizler Gurur ve Onurla Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum ve Ne Mutlu Türküm Diyene diye özgürce haykıranlardanız.Bu konuda en iyi gözlemci olan halktır.Sizi bilen biliyor zaten. Futbolu kirletenler kadar,buna göz yumanlarda sorumludur.
Beceriksiz yöneticiler şirketi batırır. Apartman yöneticiliğini bile yapamayacak olanların, spor ve siyasette yöneticilik yapmalarını anlamakta zorlanıyorum. Kendi egolarını tatmin eden vasıfsız ve beceriksiz yöneticilerin,kötü niyetli kurnazların mezesi ve İstavrit yemi olurlar.Maç sonunda düzenlenen basın toplantısında kendi çalıştırdığı takımı (Televizyon ve Gazete) basına anlatamayan ve anlatma ehliyeti olmayan (Yeterli Diploması olmayan) sadece birkaç ünlü takımda top oynayan,ve yardımcı Hoca olan kişiye üzülüyorum.(Hocamızın Karşıyaka ve Mersindmanyurdu deneyimini iyi biliyorum !)

Bandırmaspor'un diplomasız,(gerçi Sergen Yalçın'da da diploma yok belki almaya zaman bulamamışlardır.) hocası Yusuf Şimşek'in Elazığ maçı sonrası Bandırmaspor'un kongre üyesi iki kardeşimize yaptığı olumsuz tepkiyi sizle paylaşmak istıyorum.  Hocam niye bukadar kötü ve ruhsuz isteksiz oynuyoruz sorusuna verdiği cevaba bakırmısınız?"Bana şampiyon takım mı verdiniz? Yandan hemen diploması olan yardımcı sazan balığı gibi atlıyor," takımda Ronaldo vardı da biz mi oynatmadık?" Mikrofonu tekrar diplomalıdan Yusuf hoca alıyor,maçı seyretmek için 10 lira verdiniz takımın sahibi oldunuz ULAN diyebiliyor.  Evet takımın gerçek sahibi o yüreği Bandırma ve Bandırmaspor sevgisi ile dolu olan kar,kış,yağmur,çamur ve soğuk demeyip armanın peşinden koşan genç kardeşlerimizdir.
Üzülmek,yazık oldu demek,sahte timsah göz yaşı dökenlerin inandırıcılığı artık bitmiştir.yaptıklarınızı Karıncalara bile anlatamazsınız.Bandırmasporumuza yapılanların vebali birgün zaman içinde yapanlara birileri sorar.Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene.

Plase:  Muharrem Şen.- Bandırma -04-04-2017