Bu yönetim Barcelona'yı bile düşürür!!!

BU YÖNETİM BARCELONA’YI BİLE DÜŞÜRÜR...!!
“öykü”
Yurt dışından gelir gelmez Bandırmaspor-Karagümrük maçını taraftarlar ile birlikte izlemek için trübünde yerimi aldım.Yaşı (70)yetmişe merdiven dayamış taraftar ve üniversitede okuyan torunu ile birlikte keyif ile maçı izliyorlardı.Takımımız 1-0 geriye düştükten sonra, ikisi arasında geçen diyalogu siz okurlarım ile paylaşmak istedim.
1" Bak sana gerçek bişeyler anlatayım deyip açtı ağzını yumdu gözünü: ”1965 yılında kurulan Bandırmaspor’u o günden bu güne sıkı takipçisi ve taraftarıyım.O gün ruhumuza işlenen Bandırmaspor sevdası,bu günde aynı aidiyeti koruyor.
Hasan Sur’dan,Ali Rahman Çağan’lardan,Çetin Zeybek’lerden,Hasan Kınay,lardan bu güne,geçen süreç içinde geldiğimiz noktanın,Çaycılar,Terziler,Marangozlar,Canbazlar,ve Kuaförler’e dönüştüğünü görünce İnan içim sızlıyor.
Bandırmaspor’daki bu olumsuz dönüşümün kulübe açtığı zayiatları görünce de “ne kadar normal”demekten kendimi alamıyorum.
Sosyolojik literatür de klasik bir söz vardır,amiyanedir ama ! doğruluk payı yüksektir.
“Toplumlar ve kurumlar,layık olduğu şekilde yönetilirler”
Bandırmaspor’da da aynı süreç işletilmektedir ki bunun da sonu yok oluştan başka bir şey değildir.
Tabii "Testi" kırılmadan,önlem alındığı taktirde bu söz geçici de olsa,bu yıl itibarı ile boşa düşebilir.

Sadece benim değil bütün Bandırma kamuoyunun genel görüşü şudur ki,! An itibarı ile mevcut Yönetim 53 yıllık Bandırmaspor tarihinin bırakın en kötü yönetimi olmayı en pespaye yönetimi”dir deyince.
-Dede sence çare ne?.!
-Acillen genel kurul toplanmalı,Bandırma’da futbolun içinden gelenler,İş adamları,Bandırmaspor Onursal başkanı,aynı zamanda Belediye başkanı olan Dursun Mirza,ve Bandırmaspor sponsoru olan kurum,İş adamları ortak bir çaba ile Bandırmaspor’u bu karanlık günlerden,aydınlığa çıkarmalıdırlar.Aksi halde gidiş, 3 lig,sonra Amatör lig,görünen köy kılavuz istemez.
- Dede,”sosyal medyada görüyorum,fotoğraf çektirmek için yönetici olmuş bu abiler,bırak Bandırmaspor’u Barcelona’yı bile düşürürler”dedi.
Kafam allak bullak olmuştu..
Stadyum'dan yürüyerek çarşıya indim!..  BU YAZI YENİDEN YAYINLANMAKTADIR. 14-5-2019 

Muharrem Şen
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene.

Muharrem Şen -Plase