Çanta Oyunu, Barış Manço Kültür Merkezi salonunda  sergilendi

Bandırma sanat ve kültür dünyasına önemli katkılarını sürdüren Hasat Bandırma - Dans ve Sanat Derneği kapsamında  çalışmalarını sürdüren amatör Çekirdek Tiyatro Topluluğu  üyeleri bu kez ünlü yazar Claude Magnier'in Çanta adlı Komedi türü tiyatro oyununu Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi salonunda  sergiledi.

2 Mart Perşembe günü Barış Manço kültür merkezinde oynanan,oyuncu kadrosunda ;

Pelin Şaylan,Fırat Güner,Fuat Kurumahmut,Berfin Gülünce,Selin Küçük,Banu Güray,Ozan Ertuğrul,Efecan Satıcı,Çiğdem,Fuat Kurmahmut'un yer aldığı 2 perdelik güldürü performansında ortaya  gayet sempatik,komik,güzel bir oyun konulmuş. 
Çanta'nın konusu ;Bir şirkette çalışan Christian(Fırat Güner)’in patron olan Barnier(Fuat Kurumahmut)’un evine gelip zam istemesiyle olaylar başlar ve oyunun sürecinde içinden çıkılmaz bir hal alır.  Bu oyun aslında paranın nelere kadir olduğunu anlattı bana, Fırat Güner ve Ozan Ertuğrul başarılı bir performans sergilemekle birlikte oyunun sanat yönetmenliğini başarıyla üstlenmişler tebrik ederim. .Başrolde olan Fuat Kurumahmut ise aynı zamanda oyunun yönetmeni,oyunun 3 genç oyuncuları Pelin Şaylan,Berfin Gülünce ve Selin Küçük’ün performanslarının başarılı olduğunun altını çizmek  lazım, belki oyunun ilk perdesinde bazı diyalogların gereksiz  uzatılması seyirci konsantrasyonunu  olumsuz etkilemiş olabilir ancak genelde tüm oyuncular çok samimi ve doğaldılar. Sonuçta her ülkede farklı versiyonları sahnelenen ünlü oyunun Bandırma icrasında başarılı bir komedi sunumu ortaya konmuş. Hasat Sanat Merkezinde çalışmalarını sürdüren  Çekirdek Tiyatro ekibinin  bir daha ki oyunlarını merakla bekliyorum herkesin emeğine sağlık.

BG - BUSE İLDAM