CHP'den Merkez Çıkartması‏

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Örgütü’nün düzenlediği Balıkesir Aday Tanıtım Etkinliği’nde basın mensupları ile bir araya gelindi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun telefon ile katıldığı toplantı sonrası Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili adayları Balıkesir Merkez Salı Pazarında halk ile kucaklaştı.
Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili adayları Ahmet Akın, Namıık Havutça ve Fikret Şahin vatandaşlarla bir arada onların sorunlarını dinledi. Vatandaş pazarın pahalılığından yakındı. 
SEÇİM BEYANNAMESİ ÖNE ÇIKTI
CHP Milletvekili Adaylarını gören vatandaşlar ; “Pahalılıktan belimiz büküldü. Sizler bize umut oldunuz. Genç, dinamik insanlar ile bu iktidar kazanılır.” diye konuştu. 7 Haziran Seçimleri sonrasında halk ile asıl kucaklaşmanın CHP iktidarında geleceğini dile getiren adaylar, 4 yıl için yetki talep etti.
Vatandaşların büyük sevgi ve ilgisiyle karşılaşan Ahmet Akın’a ‘Gençsin, çalışkansın maşallah her yerde karşımıza çıkıyorsun ’ sözleri sıkça söylenirken, pazarcı kadın Akın’a; ‘Fotoğrafımı çekmeyin, seni görmeyi çok istiyordum. Nasihat kötü diye düşünme sakın ama umudumuz sizlersiniz daha çok çalışıp bunları göndermenizi sizin gibi gençlerden bekliyoruz. Balıkesir’den de bir bakanımız sayenizde çıkacak inşallah.’ sözleri üzerine Ahmet Akın; ‘Daha çok çalışacağız, bu halka yapılan zulum yeter, evladınız olarak hep yanınızdayım.’ diye cevap vedi.