Çiftçimize pazar garantİsi vereceğiz. İsmail Ok

BALYA OK'U BAĞRINA BASTI
Balya'da vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı İsmail Ok'u Balyalılar bağrına bastı. 
Millet İttifakı İyi Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok Balya'da vatandaşlarla buluştu. Balya merkezde bir takım ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok'u CHP ilçe Başkanı Gülizar Yıldız ve partililer  çiçeklerle karşıladı. 
CHP Balya Belediye Başkan Adayı Orhan Gaga ile birlikte İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok esnaf ile Balya'da bir araya geldi. Vatandaşlarla bir araya gelen İsmail Ok herkesin sevgi gösterisiyle karşılandı.
"KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ"
Balya Merkezde vatandaşlara hitap eden İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkanı İsmail Ok şunları söyledi: "Öncelikle şunu ifade etmek istiyorum. Millet İtitfakı adayları olarak gerek şahsım Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok gerekse Orhan Gaga Bey partisi ne olursa olsun oyu ne olursa olsun hiçbir vatandaşımıza ayrım yapmadan ötekileştirmeden bize oy veren kahraman vermeyen haindir demeyen tam tersine Ayyıldızlı bayrağın altında yaşayan herkesi kucaklayan bir anlayışla size hizmete talibiz. Bu topraklar atalarımızdan, dedelerimizden genç nesillere evlatlarımıza bırakılmak üzere bize emanettir. Dolayısıyla partisi ne olursa olsun özellikle Balıkesir'in ve Balya'nın her evinde mutlaka şehit ve gazi var. dolayısıyla bu şekitlerin gazilerin evlatlarına sen şu partilisin ya da bizim partiden değilsin demek bizlere yakışmaz. Onun için bizler başta Balya Belediye Başkan adayımız Orhan bey olmak üzere şahsım hepinizi ayrım yapmadan kucaklıyoruz. 
"TARIMI VE HAYVANCILIĞI TEKRAR CANLANDIRACAĞIZ"
31 Mart'ta Allah'ın izniyle kazandığımızda Türkiye'de de olduğu gibi Balıkesir'de de biten tarım ve hayvancılığı tekrar canlandıracağız. Kuracağımız, süt, et entgre tesisleriyle çifçimize pazar garantesi verceğiz. Bundan böyle çifçimizin ürettiği ürünlerinin pazar garantisi vereceğiz. Bundan böyle çiftimizin ürettiği meyveyi sebzeyi, hayvancılıkla uğraşanların etini sütünü üçkağıtçılar alıp hiçbir vatandaşımızı dolandıramayacak. Çünkü artık köylümüzün arkasında, Balyalıların halkımızın arkasında Balya Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi olacak. 
"KURACAĞIMIZ FABRİKALARDA İŞSİZ GENÇLERİMİZ İŞ SAHİBİ OLACAK"
Bizler özellikle yönetime geldiğimizde biraz önce bahsettiğim fabrikaları kuracağız. Şuanda olduğu gibi değil tam tersine sütünüzü sattığınız ürünleri de en geç 15 gün içerisinde ücretini alacaksınız. Kuracağınız fabrikalarda işsiz gençlerimiz iş sahibi olacak. Asgari ücretle iş bulamayan dolgun ücretlerle maaşlarla evine ekmek götürme imkanı bulacak. Bu konularda iddialıyız."
İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok daha sonra Balya'ya bağlı Koyuneri, Danışment, Değirmendere ve Dereköy'de Balyalılarla bir araya geldi