Cumhur Geçici Ak Parti Balıkesir Aday Adaylığını Açıkladı

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçimleri milletvekili aday adaylığı açıklama süreci devam ediyor. Balıkçılık sektöründe  Bandırma ve Erdek 'in başarılı firmaları arasında yer alan Geçiciler Balıkçılık'ın CEO su ve AK Parti Bandırma Yönetim Kurulu üyesi Cumhur Geçici bugün  İlçe Teşkilatında düzenlenen törenle aday adaylığını açıkladı. 

 Cumhur Geçici  aday açıklama töreninde yaptığı konuşmada  “  Canla başla çalıştığım hizmet ettiğim AK Partime bugün milletvekili aday adayı olarak sizlerle buluşmanın gururunu yaşıyorum. Erdek Çakıl köyünde doğdum ve  ilkokulu orada okudum ardından Bandırma Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği'ni bitirdim ve  Amerika'da yüksek lisans yaptım. Ailemle, arkadaşlarımla ve siyasi büyüklerim ile yapmış olduğum uzun istişareler sonucunda şehrime ve ülkeme hizmet etmek için bu kararı aldım. Biz Milletvekili aday adayları olarak asla birbirimizin rakibi değiliz, olamayız. Bu yol hizmet yarışıdır, partimizi yüceltme, gücümüze güç katma yarışıdır. Bu hizmet yarışında biz hepimiz biriz, Beraberiz. Ben bugüne kadar Bandırma İlçe Teşkilatında Yönetim Kurulu arkadaşlarım ile birlikte yalnızca siyaset yapmadım., halkımıza hizmet etmek, onların işlerini kolaylaştırmak ve refah düzeylerini arttırmak için gece gündüz demeden canla başla çalıştım. Nasip olursa adaylığım onandığı zaman tüm arkadaşlarım ile birlikte bu hizmet yolunda davamızı sürdüreceğiz. Ben partimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman emrindeyim. Bizde görev istenmez, görev verilir düsturu hâkimdir. Bugüne kadar öyle çalıştım, sonuç ne olursa olsun bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim. Bizler Cumhur İttifakı olarak hepimiz aynı ideolojide, hizmet yolunda ilerliyoruz. Biz 14 Mayıs’ta yeni bir tarih yazmak için yola çıktık. Biz Cumhuriyetin sahibiyiz. Ülkemizi, Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında, çıkartmış olduğumuz muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde milletimize ve devletimize hizmet etmek için milletvekilliğine adayım. Bu şehrin çocuğu olarak kentimizin ve halkımızın sesi olmaya devam edeceğim. Dua ve Desteklerinizi bekler, Tüm arkadaşlarıma bu kutlu yolda başarılar dilerim.” dedi.

16-03-2023/ BERKAN KOZAN