Deli misin,Onur Göçmez

Deli misin,Onur Göçmez !?
Bir zamanlar Bandırma da bir deli grubu vardı.

Mehmet Kılkışlı ve iş adamı arkadaşları hatırladınız değil mi ?

Bandırmaspor’u amatör bataklığından kurtararak 2.Lig’e kadar çıkartan ! O efsane yönetim.

Taraftarla beraber deplasman tribününde maç izlemişlikleri,taraftarla beraber kafalarına taş yemişlikleri çok oldu.

Galibiyeti kutlamak için soyunma odasına girdiklerinde hiç planda yokken, çok prim verdiler kendi ceplerinden çocuklarının rızkını.

Hemen hemen her deplasmana ücretsiz otobüs verip , otobüsleri her hafta camsız geri dönen yöneticilerimiz oldu. Küstürdüler bu güzel insanları, bazı siyaset cambazları. Bandırmaspor üzerinden küçük siyasi hesapları olanlar önce küstürdüler sonra takımı borç batağına sürüklediler.

Tüm bu saydıklarımı yapmak için önce gerçek birer Bandırmalı, daha sonra da deli olmak lazım değil mi ?

Şimdiler de ise, yeni bir deli çıktı ortaya. Bazı yönleriyle Kılkışlı’ya da yönetim kurulu üyelerine de çok benzetiyorum.

Deplasmanda taraftarla bağırıyor yeri geliyor küfür ediyor , yanlışını doğrusunu bilmem ama öyle benimsemiş ki yeri geliyor takımının hakkını korumak için sahaya dalıyor.

Herkesin hastalıklı gibi yaklaştığı Bandırmaspor’a öyle bir zamanda sahip çıkıyor ki belki 2. Bir amatör faciası dönemlerinden adeta ipten alıyor, çoluğunun çocuğunun rızkını gözünü kırpmadan milyon milyon memleketinin arması için harcıyor . Sportif başarının peşinden koşarken bunun yanında bir çok alanda kulübü kurumsal bir çizgiye yaklaştırmaya çalışıyor.

Sayın GÖÇMEZ ,

Bandırma delileriyle meşhurdur ama senin gibisine az rastlanır. Allah seni başımızdan eksik etmesin , senin gibi deli hemşehrilerimizin sayısını artırsın.

Hep beraber delirelim, kenetlenelim . Bandırma’mızın adını önce tüm Türkiye’ye sonra tüm dünyaya duyuralım.
AYBARS OZAR - 30.01.2020

NOT: Bu yazı 30-01-2020 tarihinde yayınlanmış olup, Sayın Göçmez'in 10.02.2021 tarihinde yapmış olduğu basın toplantısından sonra görülen lüzum üzerine yeniden yayınlama gereği duyulmuştur.

11.02.2021