Demiraslan, Balıkesir’de çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor

Demiraslan Dinamizmiyle teşkilatı şaha kaldırdı

1,5 yıl önce AK Parti İl Başkanlığı görevini üstlenen Av.Hasan Demiraslan, dinamizmiyle teşkilatı şaha kaldırdı. 9’da 9 hedefi koyan Demiraslan, dur durak bilmeden çalışmasını sürdürüyor.

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, enerjisiyle teşkilatı şaha kaldırdı. 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde de çalışmalarını aralıksız sürdüren Demiraslan, Balıkesir’de çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Demiraslan’ın gece gündüz, bitip tükenmek bilmeyen çalışma temposu, teşkilatları da harekete geçirdi. Soluğu her gün bir ilçede alan Demiraslan, hem vatandaş hem de esnafla birebir iletişim kuruyor.

“Balıkesir’in geleceği Türkiye’nin geleceğidir”

Son 16 yılda Balıkesir’e yapılan 30 milyarlık yatırımın temelinde siyasi istikrarın olduğuna dikkat çeken Demiraslan, Türk siyasi tarihinde, hem Türkiye’nin hem Balıkesir’in en fazla yatırımı AK Parti döneminde aldığına dikkat çekti. Balıkesir’in yakın zamanda tamamlanacak projelerle bütün ilçeleriyle birlikte cazibe merkezi haline geleceğini ifade eden Demiraslan, “ İstanbul-İzmir Otoyolu, 1915 Çanakkale Köprüsünün tamamlanmasının ardından Çanakkale-Balıkesir Otoyolu ve yüksek hızlı tren projeleri Balıkesir’i bambaşka bir seviyeye taşıyacak. Balıkesir’de yeni üniversiteler, tıp fakülteleri, yeni hastaneler, yeni okullar yapıldı. Şunu biliyoruz eğitimden sağlığa, ulaşımdan enerjiye, tarımdan hayvancılığa Balıkesir için daha yapacak çok işimiz var. Bunlar hamasetle olmuyor çalışarak oluyor. Bizim hayalimiz güçlü Türkiye, gelişen Balıkesir. Siyasi istikrarla gelen bu yatırım hamleleri Balıkesirliler sayesinde aralıksız devam edecek. Balıkesir’in geleceği, Türkiye’nin geleceğidir.” dedi.

“Kimse Balıkesir’e yapılacak yatırımların önünü kesemez”

Türkiye’deki muhalefetin tek derdinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’yi iktidardan indirmek olduğuna vurgu yapan Demiraslan, bunu başarmak için yapılan her türlü saldırıya rağmen Balıkesirlilerin 16 yıldır kendilerine sahip çıktığını söyledi. Demiraslan, “2007’de Genelkurmay e-muhtıra verdi, başaramadılar. Kapatma davası açtılar, başaramadılar. Gezi parkı eylemlerini provoke ettiler, başaramadılar. 17-25 Aralık yargı ve emniyet kumpası yaptılar, başaramadılar. 15 Temmuz’da hain darbe girişiminde bulundular, başaramadılar. Başarısızlığa uğrayan şer odakları, son dönemde ekonomi üzerinden ahlaksız oyunlarla yeniden saldırmaya başladılar. Onlar ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, kimse Balıkesir ve ülkemize yapılacak yatırımların önünü kesemez. Bu yapılanlara dur demenin yolu 24 Haziran’da sandıktan geçiyor.” diye konuştu.