Demokrat Parti Bandırma'da Yeni Başkan Bülent Öztuna

Bandırma’da örgütlenme çalışmalarını Mustafa Ataç’ın yaptığı Demokrat Part genel kurulunu Barış Manço Kültür merkezi’nde yaptı. Divan başkanlığını Demokrat Parti Genel Başkan yardımcısı Ahmet
Okur’un yaptığı genel kurulda Demokrat Parti’nn geçmişi sinevizyon gösterisi  ile üyelere sunuldu. Demokrat Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Cömert yaptığı konuşmada, “Demokrat Parti olarak on senelik bir aradan sonra Bandırma’da yeni bir sayfayı açmaya karar verdik.Bunun için en  iyi bir şekilde yerel yönetimlerle kendimizi değerlendirerek,yerel insanlarla birebir diyaloglarımızı artırarak Bandırma’da Partimizin iktidar yolunda yürümesinin önündeki engelleri ortadan kaldırıp, Bandırma’nın eski demokrat misyon tabanını yakalayarak partimizi lider yapmak istiyoruz” dedi.

DP Bandırma Olağan Genel kuruluna Genel Başkan Yardımcısı Ö.Erdal Cömert, DP Balıkesir İl Başkanı Işın Gümüşçay, ,CHP llçe Başkanı Selim Panç ,İyl Partl llçe Başkanı Necml Sert , Gelecek Partlsl llçe Başkanı Burhan Denlz, Demokrat Partl genel merkezİnden temsİlciler ve çevre ilçe Başkanları katıldı. Yapılan seçimde Başkan Bülent Öztuna tek lste le başkan seçilirken  yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

Mustafa Ataç ,Özkan Sarı, Adnan Gemici, Sefa Faruk  Uğur, Abdullah Yeriçok ,İsmail Körpe, Hamit Alkan.

27-09-20207BANDIRMA