Dr. Selim Panç CHP Bandırma İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı

CHP Bandırma İlçe Örgütü  Başkan adaylığını açıklayan Dr. Selim Panç " Elimi Taşın Altına Koymaktan Hiç Çekinmedim,İktidara ayrışarak bölüşerek gidilmez  İktidara gideceğimiz bu yolu hiç bir üyemizi kaybetmeden yenilerini ekleyerek birlikte yürümemizi istiyorum" dedi. 

Bandırma İlçe Örgütünde yapılan toplantıda 25 Ocak cuma günü yapılacak ilçe  kongresinde aday olduğunu açıklayan Selim Panç yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.

"Bugün  burada toplanmamızın nedeni benim için önemlşi olan bir kararı sizlerle paylaşmak istememdir. Hepiniz biliyorsunuz ki 25 Ocak 2020 tarihinde İlçe kongremiz yapılacak . kongremizin bir şölen havasında geçmesi en büyük dileğimiz. CHP 'NİN İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNDE ÜZERİNE GÖLGE DÜŞMESİNİ istemiyoruz. Yurt genelinde şimdi oluşturulacak yöneyimler partimizi iktidar taşıyacak kadrolar olacak. İktidara ayrışarak bölünerek küçülerek gidilemez. Bizler birleşerek çoğlacak çoğalarak iktidara yürüyebiliriz. Siyasi yaşamımda üstlendiğim tüm görevleri büyük bir ciddiyet ve özveriyle partimin değerlerini içselleştirerek yerine getirmeye çalıştım. Ülkem için insanlar için yaptığım tüm görevleri kutsal bildim. Elimi taşın altına koymaktan hiç çekinmeden hizmet için yarıştım. Yarış bitince kucaklaştım. Ve görev bilinciyle hareket ettim. Kendimi büyük bir ailenin yada büyük bir ekibin üyesi olarak gördüm .Mesleğim gereği olsa gerek insanların iyi bir şekilde yaşaalarına devam etmeleri benim için öncelik oldu. Tercihimi her zaman sevgiden barıştan birliktelikten yana kullandım. Partili dostlarımın kalplerini kazanmak ve sonrasında da bu büyük güzel aileme yeni üyeler yeni ekip arkadaşları yeni aile üyeleri kazandırmak istiyorum. Seçilmiş olduğum Bandırma Belediyesi ve Balıkşehir Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliklerinden istifa edip tarihi bir görev ve sorumluluk üstlenerek Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı görevine talibim. Sizlerle birlikte çoğalacağımıza inanıyorum. 

İktidara gideceğimiz bu yolu hiç bir üyemizi kaybetmeden yenilerini ekleyerek birlikte yürümeyi sitiyorum. El ele omuz omuza gönül gönüle iktidara birlikte yürümeye varmısınız ! Herkesi sevgi ve saygıyla kucaklıyor Cumhuriyet Halk partisi Bandırma İlçe Başkan adaylığını sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum. Yaşaın Cumhurğiyet Yaşasın Mustaf Kemal Atatürk Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi .

21-01-2020/BANDIRMA