Dursun Mirza"Listede CHP'lilere Pek Yer Kalmamış"

Mahalli seçimlerde partisinden aday gösterilmemesi üzerine bir başka partiden yada bağımsız aday olması yönünde baskılara rağmen aday olmayacağını deklare eden Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma Venüs Radyo'da Tuncer Ertuğrul'un canlı yayın ropörtajında ilginç açıklamalarda bulundu.

Bilgi ve birikimimle Bandırma'ya katkı yapmaya devam edeceğini belirten Mirza bundan sonra  CHP 'nin Avrupa Sosyal Demokrat Partileri gibi parti içi demokrasinin olması yönünde  bir mücadele içinde olacağını ifade ederken CHP nin Bandırma Belediye Meclis üyesi yerel seçim listesine yönelik "Listede CHP'lilere pek yer kalmamış" serzenişinde bulundu . Başkan adayı Tolga Tosun'a her türlü desteği vereceğini ve bu konuda 3 kez görüşme yaptığını ancak aday açıklandığı gecede  zil takıp oynayanlar ,benim en mutlu günümdür diyenlerin en yakınında durduğunu belirterek onlar beni istemiyor bu kadar da yüzsüzlük yapmayalım sonuçta onların yaklaşımına bağlı" dedi.

 Sunucu Tuncer Ertuğrul'un Radyo Venüs canlı yayınında izleyicilerden de gelen soruları yansıttığı 1,5 saatlik programda Başkan Dursun Mirza'nın verdiği ilginç yanıtları video da izleyebilirsiniz.

BANDIRMA GERÇEK- 20-02-2019