Edincik Merası CHP "Show"unda Ahmet Akın'la...

EDİNCİK MERASI ‘CHP SHOW’ UNDA AHMET AKIN LA!

SHOW veya SHOWMEN dediğim için kızmayın isabetlidir dediğim...sizin bu hastalığınız yüzünden AKP İktidara geldi, pir geldi, sayenizde 20 senedir de gitmiyor, gitmeyecek de !

EDİNCİK MERASI, Bandırma Belediyesinin elinden giderken nerdeydi siyasetçileriniz ? Balıkesir Büyükşehir olunca, Bandırmanın önceki beldesi şimdiki mahallesi EDİNCİK e ait, 6.720 DÖNÜM MERA, bazılarının ağzının suyunu akıttı hemen de yerel yönetimi elinde bulunduran CHP ne yapıyordu mesela ? Çünkü o mera, 1933 yılında bizzat EDİNCİKLİLER tarafından, 19.443 TL na satın alınmış arkadaş ! MERA devletin değil, mera bizzat EDİNCİKLİLERİN ! AKP BÜYÜKŞEHİR GELİN PAYLAŞALIM dedi, ona da rıza göstermediniz ve EDİNCİK MERASI şimdi Hazinenin !

Şimdi sahibi olmadıkları yerde, BANDIRMA'nın tanınmış işadamlarının kuracağı "Taş Ocağı"ndan haberleri olmuş, EDİNCİK MERASINDA TAŞ OCAĞI İSTEMİYORUZ diyerek, sözde Edincik Mera'sına...( MERA elinizden çıktı, günaydın, haberiniz mi yok ?) sahip çıkma eylemi yapıyorlar !

Yapmanız gerekenleri yapmayıp, kolaycılığa kaçarak!  CUMHURİYET Meydanına böylesi bir imza topladınız, ben de attım amenna !

HERKES MERAK EDİYOR

SAHİ KİME VERECEKSİNİZ BU İMZALARI ?

AHMET AKIN... Artık sıradan bir CHP Balıkesir Milletvekili değil. Onun, kullanılacağı parti eylemleri daha ciddi ve showdan uzak eylemler olmalı !

Ahmet AKIN biliyorsunuz; CHP 37. Olağan Kurultayında Parti Meclisi Üyeliğine seçilerek, MYK’da Enerji ve Alt Yapı Projelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi ki, ENERJİ ŞİRKETLERİ ile artık rirekt ilişkili...Peki, ENERJİ ŞİRKETLERİ nin Kapıdağdaki RES-HES Projeleri, 1/100.000 ÇDP ve 1/50.000 Kıyı Planları içinde yer alan ENERJİ ŞİRKETLERİ ni, sayın A.AKIN bilmiyor mu ?

Sayın Ahmet AKIN ı bundan böyle, KAPIDAĞ'DAKİ ENERJİ Şirketlerinin, BAGFAŞ taki ruhsatsız-filtresiz üretimi revize ettirme konularında yanınmızda ve önder olarak görelim. Kamuoyunun "sözde" değil gerçek beklentilerine  dermaqn olsun katkı versin bizde gerçekten teşekkür edelim.

EDİNCİK MERASI'nın parası ödenmişse,Edincik halkınınsa laf kaynatmayalım, HAZİNE nin el koymasına karşı hukuki davaları açalım ve MERA Edinciklilerin olsun. Yoksa, meydaydanlarda yaptığınız bu gösteriler, "show"dan öteye gitmiyor. Mış gibi yapmayın.

30/06/2021 NOGAYTÜRK